2016 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları

İş hayatı, kariyer ve para anlamında 2016 Boğa burçlarının yılı denebilir. Ancak bu aşk hayatında ve sağlık konusunda da geri kalacağınız anlamına gelmiyor.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

Aşk hayatında artık yüzünüz gülmeye Mayıs ayında başlayacak. Adı konmamış bir ilişkiniz varsa nihai adımların atılması için Mayıs ayı son derece uygun olabilir. Henüz böyle bir yakınlaşma yoksa gireceğiniz sosyal ortamlarda hayatınızın aşkı ile karşılaşabileceğiniz için daha dikkatli olmalısınız. Yeni kişilere kalbinizi açmaktan korkmayın.

Boğa Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

İş hayatınızda hayat sizden yana. İş hayatında önemli gelişmelere sahne olacak bir Mayıs ayı sizi bekliyor. Terfi edebilir, zam alabilir ya da yeni projelere başlayabilirsiniz. Şu anki konumunuz ne olursa olsun karşınıza gelecek bir iş fırsatını asla geri tepmeyin çünkü bu ay gelecek iş fırsatları sonraki aylarda sizi olukça parlatabilir.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Para

İş hayatında şansın sizin yanınızda olmasından dolayı Mayıs ayında para akışı da bununla birlikte gelecektir. Ancak asıl bolluğu Mayıs ayından sonraki aylarda yaşamaya başlayacaksınız. Maddi açılardan güzel bir 2016 geçireceğiniz için genel olarak Mayıs ayında da yolunda gitmeyen bir durum gözlemlenmiyor.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Evlilik

Ve sonunda gönülden istediğiniz evliliği gerçekleştire vaktiniz geldi. Mayıs ayı bunun için size harika bir zemin sunuyor olacak. Kısa süre içinde evlilik kararı alabilir ve hızlı bir şekilde bu istediğinizi eyleme dönüştürebilirsiniz. Bu nedenle öncelikle sakin olmanız ve adımlarınızı doğru atmanız gerekiyor. Ancak alacağınız bu evlilik kararı yanlış bir karar olmayacak bu nedenle korkmanıza gerek yok. Evlilik vakti geldi bile.

Boğa Burcu Mayıs Ayı Şans

Şans 2016 yılının neredeyse pek çok ayında sizin yanı başınızda olacak. Mayıs ayı da o şanslı aylarınızdan yalnızca bir tanesi. Bu nedenle hem aşk hayatınızda, hem de iş hayatınızda sağlıklı ve emin adımlar atmanız için önünüzde hiçbir engel görünmüyor. Bu nedenle önemli kararlar almayı düşünüyorsanız bu ay sizin için oldukça uydundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2016 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Mayıs Ayı Boğa Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.