Yengeç Burcu Kadının Özellikleri

Yengeç burcu kadınının özellikleri neler nasıl bir yapısı var sorusu sık sık sorulmaktadır. Özellikle erkekler tarafından merak edilen yengeç kadını dışarıdan bakıldığında çok farklı ve ilgi çekici görünmektedir.

Yengeç burcu kadınları şen ve ani tavırları ile tanınırlar. Oldukça duygusal tepkileri olan yengeç burcu kadınlarının ne zaman nasıl bir tepki vereceklerini kestirmek zor olabilir.

Çevrelerine neşe ve mutluluk yayarlar. Sosyal ortamlar içerisinde oldukça sevilen insanlardır. Duygularını o kadar yoğun yaşarlar ki çocuksu davranışlarda bulunmaları bile mümkündür.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Görünür?

Yengeç burcu kadınları orta boylu ve orta halli insanlardır. Güzel denebilecek bir yüze sahiptirler ve yüzlerinde en dikkat çekici noktaları sivri çeneleridir. Bunun dışında gözleri normal boyuttadır.

Gülüşleri insanlarca çok beğenilir. Oldukça güler yüzlüdürler. Duyguları yüzlerinden okunabilir ancak korunma ihtiyacı hissettiklerinde hiçbir şeyi belli etmeyecek kadar güçlü durabilirler.

Yengeç Burcu Kadını Dış Görünüşe Önem Verir mi?

Yengeç burcu kadını için dış görünüş son derece önemlidir. Gerek kendi için gerekse karşısındaki insan için dış görünüşe çok dikkat ettiği bilinmektedir. Yengeç kadınıyla mutlu olmak isteyen kişiler bu konuda hassas olduğunu aklında bulundurmak zorundadır.

Kendi dış görünüşüne çok dikkat eden yengeçler kıyafetlerinin ütülü olmasına, temiz olmasına özen gösterirler. Beraberinde saçlarına, makyajlarına, hal ve hareketlerine de bir o kadar önem verirler.

Dış görünüş yengeçler için önemlidir çünkü ilk izlenimin büyük oranda fikir oluşturduğuna inanırlar. Dış görünüşü iyi olmayan, dışarıdan pasaklı kötü görünüme sahip olan kişiler, yengeç kadını için pek de bir anlam ifade edememektedirler.

Dikkatlerini çekebilmek, ilgilerini uyanık tutabilmek için dış görünüşünüze çeki düzen vermeniz önerilmektedir.

Yengeç Burcu Kadının Aşk Hayatı Nasıldır?  

Yengeç burcu kadınları âşık olduğunda dünya sanki durur. İlişki için en önemli konu güvendir. Güvenini kazanmak oldukça zordur ancak bunu başardıktan sonra yengeç kadını severse tüm hayatını verebilir.

Sadıktır kolay kolay ihanet etmez. İlişkiden her zaman saygı ve sadakat bekler. İlgilenilmekten çok hoşlanır. Düşünüldüğünü hissetmek onun için en önemli konulardan biridir.

Hoşuna gitmeyecek şeyleri kabul etmez. Canı sıkıldığında kendi kabuğuna çekilmek gibi bir alışkanlığı vardır. Bu durum ilişki içerisinde sorun yaratabilir. Ancak naif ve içten tavrı ile bir yengeç burcu kadını ile mutlu bir ilişki sürdürmek son derece keyiflidir.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Yengeç kadınını âşık etmenin yolu nedir diye soran erkekler öncelikle kendilerinin bunun için uygun olmadıklarına bakmalılar. Yengeç kadını kendine uygun erkek bulamadığında ilişkiye başlamayan, aşk konusunda katı kurallara sahip olan kadınlardandır. Yengeç burcu kadını ile mutlu olmanın yolu onun kriterlerini bilmekten geçer.

Yengeç kadınları sıcakkanlı ve samimi erkeklerden hoşlanırlar. Birlikte olabilmek için pozitif enerjiyi almak zorundadırlar. Karşısındaki kişi pozitif olduğunda yengeç kadını da çok samimi bir başlangıç yapacaktır.

Genel olarak eğlenmeyi bilen erkeklerden hoşlanan yengeç kadınları aynı zamanda sorumluluk paylaşmayı tercih ederler. Ev işinden evin maddi durumuna kadar hayatın tüm sorumluluğunu paylaşabilecekleri insanları isterler. Mutlu olabilmek için bu tarz özel erkeklere yaklaşmayı umarlar

Yengeç Kadını Nasıl Bir Eş Olur?

Yengeç kadınıyla evlilik son derece keyif verici geçecektir. Yengeçler hem eğlenceli hem de bir o kadar sorumluluk sahibidirler.

Sorumluluğunu alan, evine çeki düzen verebilen, ailesine bakma konusunda son derece başarılı olan yengeçler eş görevlerini çok güzel yerine getirmektedir.

Yengeç kadını ideal bir eştir ancak karşısındaki kişiye göre de şekil aldığı unutulmamalıdır. Yengeç kadınının mutlu olabilmesi için sevgisini esirgemeyen, evde ona yardım eden, hayatı paylaşmaya hevesli bir erkek olması gerekmektedir.

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri

Yengeç Burcu Kadının Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu kadını oldukça yardımsever ve naiftir. İnsanların kırılmasına ve üzülmesine dayanamaz. Çoğu zaman imkânlarını zorlayarak arkadaşlarına veya ailesine yardım etmeye çalışabilir.

Dost edinmekte başarılıdır ancak hayattaki en büyük meselesi güvendir. İnsanlara güvenmesi çok uzun sürer. Bir süre izleyip kesinleştirmeden kimseye tam anlamıyla güvenemezler.

Güven onlar için olmazsa olmaz bir duygudur. Eğer güven hissedemezlerse kendilerini kapatırlar ve paylaşım yapmaktan kaçınırlar. Böyle durumlar da kendilerini tüm toplumdan soyutlamaları bile mümkündür.

Sevinçleri gibi üzüntülerini de çok şiddetli geçirirler. Bu şiddeti düşürmek de pek kolay olmayacaktır. Bu nedenle bir yengeç kadınının kalbini kırmamak ve güvenini boşa çıkarmamak ciddi önem taşımaktadır.

Yengeç Kadını Nasıl Biridir?

Yengeç burcu özelliklerine dikkat ettiğiniz zaman özellikle kadınının çok ayrıcalıklı niteliklere sahip olduğunu görebilirsiniz.

Yengeç kadınıyla birlikte mutlu olabilmek çok kolaydır. Günlük hayatında hem mükemmel bir arkadaş hem de çok iyi bir eş olabilir.

Yengeç kadını pozitif bir insandır. Sizi üzmemek için elinden geleni yapar. Çoğu zaman içine atar ve sakin görünür. Gerildiği anlarda da asla bağırıp çağırma huyu yoktur. Sessizce kırgınlığını göstermeye gayret eder. Asil bir kadın olduğu için ağız dalaşlarına, laf kalabalıklarına asla tahammül edemez.

Karşısındakini dinlemeyi çok sever. Dinleyip anladıktan sonra kararlar vermeyi tercih eder. Dolayısıyla yengeç kadınıyla bu açıdan anlaşmak tahmin edilenden çok daha kolay olmaktadır.

Yengeç Kadını Hızlı mı Ağırkanlı mı?

Yengeç kadınının özelliklerini sıralarken ne hızlı ne de ağırkanlı demek mümkün değildir. Tamamıyla canı nasıl isterse o şekilde davranan bir yapısı vardır.

Yengeç kadını ortaya bir şey çıkarmak isterse birkaç dakikada çok başarılı şekilde çıkarabilen bir kadındır. Canı yapmak istemediğinde ise tamamıyla boşlamaya müsaittir.

Genellikle ana bağlı olarak yaşayan bir kadındır. Çevresindekilerin baskısı yengeç kadınının tutumunu asla değiştirmez. Elinden geldiğince kendi başına buyruk yaşamayı tercih eder.

Ağırkanlı olmasa da işleri ağırdan almak yengeç kadını tarzıdır. Bilhassa ikili ilişkilerinde bir ilişkiyi başlatabilmek için çok uzun süreye ihtiyaç duymaktadır.

Yengeç Kadını Çalışkan mı?

Yengeç burcu kadını aşk konusunda nasıl tutkuluysa iş konusunda da o kadar tutkuludur. İşini severek yapmak onun en temel hedefidir.

Sevmediği bir işte birkaç aydan uzun süre yapamaz. Dolayısıyla kariyer başlangıcında olan yengeç kadınları tamamıyla buna odak yaşarlar.

Çalışma hayatının temposuna alışmakta zorluk çeken yengeç kadını serbest saatlere sahip işlerde mutlu olabilir. Çok uzun süre çalışmanın yanında bir de ortamın da onun için ekstra dikkat gerektirdiği bilinmektedir.

Çalışma ortamında rahat ederse yengeç kadınının çok uzun süre devam edebilmesi, kariyerinde basamak tırmanması mümkün olabilmektedir.

Yengeç Kadını Hırslı mı?

Yengeç kadını kişilik özelliklerinden bir tanesi de hırslı olmasıdır. Hayatın her alanında inanılmaz hırslı olan yengeçler, hedefledikleri şeye ulaşmadan asla yakasını bırakmazlar. Yengeç kadınıyla mutlu olmak isteyen erkekler hırslarının ne düzeye gelebileceğini de önceden tahmin etmeliler.

Çoğu zaman işi ve ailesiyle ilgili hırsları olan yengeç kadınları, istedikleri evde oturmadan istedikleri arabaya binmeden, kaliteli ve lüks bir yaşam seviyesi yakalamadan hırslarını noktalamazlar.

Onlar için hayat planlanan ve istenen noktaya gelmekten ibarettir. Bu süreçte hem eğlenip hem de hedefledikleri hayallerine ulaşmayı amaç edinirler.

Yengeç Kadını Mutfakta Nasıldır?

Yengeç kadınının yemekle arası oldukça iyidir. El becerisi çok yüksek olduğu için mutfakta başarılı sunumlar, lezzetli tarifler yapması çok da zor olmamaktadır.

Yengeç kadınıyla dünya evine giren her erkek inanılmaz lezzetlere hazır olmalıdır. Hem çok pratik hem de oldukça marifetli olduğu için tadına bakmak istediğiniz tüm yemekleri yengeç kadınının elinden rahatlıkla yemeniz mümkündür.

Yengeç burcu kadını yemek yapmak isterse çok güzel yapar ancak yapmak istemediğinde onu asla mutfağa sokamazsınız.  Çabasının karşılığını görmek onun için önemlidir. Özellikle eline sağlık konusuna çok takılır. Aynı masada oturduğu insanların onu takdir etmesi, yemek yapma isteğini arttıracaktır.

Yengeç Kadını Nelerle Mutlu Olur?

Yengeç kadınını etkilemenin yolu dendiği zaman akla ilk olarak sürprizler gelmektedir.  Romantik anlardan, doğum günü sürprizlerinden ve kendisi ile yakından ilgili olan her türlü sürprizden hoşlanan yengeç kadını duygusal yapıda bir karakterdir.

Duygusal açıdan sevgi ihtiyacını karşıladıktan sonra yengeç kadınıyla bağ kurmak son derece kolaydır. Yalnızca ikili ilişkilerinde değil arkadaşlıklarında, aile bağlarında ve dostluklarında da yengeç kadınını mutlu etmenin yolu sevgiyi göstermekten geçmektedir.

Sevildiğini hissettiği an dünyanın en mutlu kadını olan yengeçler, sonuna kadar kendilerini açarlar. İletişim kurmaları da uzun ilişki yürütmeleri de yengeç kadını için daha kolay bir hal alır.

Yengeç Kadınıyla Anlaşmak Kolay mı?

Yengeç kadınıyla mutlu olmak, anlaşmak kolaydır. Sizden beklediklerini yerine getirirseniz size değer verecek ve el üstünde tutacaktır.

Benmerkezci bir yapısı olmadığı için yengeç kadınıyla bağ kurmak, iletişim güçlendirmek tahmin edilenden daha kolay olmaktadır. Sizi sizden önce düşünen, ihtiyaçlarınıza değer veren, zaman geçirirken eğlenebileceğiniz bir yapısı vardır.

Yengeç kadını anlaşmanın kolay olduğu kadınlardandır çünkü çok fazla beklentiye girmez. Ne çok para ne de çok mal mülk isteği yoktur. Genellikle kendi kazanır ve hedeflerini kendi çalışmalarına göre belirler.

Sizden istediği yalnızca sevmeniz ve değer vermenizdir. Birlikte olduğunda keyif alabileceği insanlar yengeç kadını için değerlidir. Onlara yardımcı olmayı, hayatlarını kolaylaştırmayı son derece gönülden yapmaktadır.

Anlaşabilmek adına siz de elinizden geleni yaptığınızda yengeç kadınıyla mutlu olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yengeç Burcu Kadınının Özellikleri Nelerdir? Yengeç Burcu Kadının Özellikleri için yorumda bulun

    Yengeç Burcu Kadının Özellikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yengeç Burcu Kadının Özellikleri için ilk yorumu yapabilirsin.