Terazi Burcu Erkeğini Elde Tutmak

2016 Ağustos Balık Burcu Yorum Aşk Para Şans

24 Nisan 2016 Koç Burcu Günlük Yorumu

2016 Haziran Ayı Balık Burç Yorumları

Yengeç Burcu Kadının Özellikleri

Yengeç 21 Nisan, 23:15'de eklendi

Yengeç burcu kadınları şen ve ani tavırları ile tanınırlar. Oldukça duygusal tepkileri olan yengeç burcu kadınlarının ne zaman nasıl bir tepki vereceklerini kestirmek zor olabilir. Çevrelerine neşe ve mutluluk yayarlar. Sosyal ortamlar içerisinde oldukça sevilen insanlardır. Duygularını o kadar yoğun yaşarlar ki çocuksu davranışlarda bulunmaları bile mümkündür.

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Görünür?

Yengeç burcu kadınları orta boylu ve orta halli insanlardır. Güzel denebilecek bir yüze sahiptirler ve yüzlerinde en dikkat çekici noktaları sivri çeneleridir. Bunun dışında gözleri normal boyuttadır. Gülüşleri insanlarca çok beğenilir. Oldukça güler yüzlüdürler. Duyguları yüzlerinden okunabilir ancak korunma ihtiyacı hissettiklerinde hiçbir şeyi belli etmeyecek kadar güçlü durabilirler.

Yengeç Burcu Kadının Kişilik Özellikleri Nelerdir?

Yengeç burcu kadını oldukça yardımsever ve naiftir. İnsanların kırılmasına ve üzülmesine dayanamaz. Çoğu zaman imkânlarını zorlayarak arkadaşlarına veya ailesine yardım etmeye çalışabilir. Dost edinmekte başarılıdır ancak hayattaki en büyük meselesi güvendir. İnsanlara güvenmesi çok uzun sürer. Bir süre izleyip kesinleştirmeden kimseye tam anlamıyla güvenemezler. Güven onlar için olmazsa olmaz bir duygudur. Eğer güven hissedemezlerse kendilerini kapatırlar ve paylaşım yapmaktan kaçınırlar. Böyle durumlar da kendilerini tüm toplumdan soyutlamaları bile mümkündür. Sevinçleri gibi üzüntülerini de çok şiddetli geçirirler. Bu şiddeti düşürmek de pek kolay olmayacaktır. Bu nedenle bir yengeç kadınının kalbini kırmamak ve güvenini boşa çıkarmamak ciddi önem taşımaktadır.

Yengeç Burcu Kadının Aşk Hayatı Nasıldır?  

Yengeç burcu kadınları âşık olduğunda dünya sanki durur. İlişki için en önemli konu güvendir. Güvenini kazanmak oldukça zordur ancak bunu başardıktan sonra yengeç kadını sevdiği için tüm hayatını verebilir. Sadıktır kolay kolay ihanet etmez. İlişkiden her zaman saygı ve sadakat bekler. İlgilenilmekten çok hoşlanır. Düşünüldüğünü hissetmek onun için en önemli konulardan biridir. Hoşuna gitmeyecek şeyleri kabul etmez. Canı sıkıldığında kendi kabuğuna çekilmek gibi bir alışkanlığı vardır. Bu durum ilişki içerisinde sorun yaratabilir. Ancak naif ve içten tavrı ikle bir yengeç burcu kadını ile mutlu bir ilişki sürdürmek son derece keyiflidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.