20 Nisan 2016 Kova Günlük Burç Yorumları

Kova burcu, ay terazi burcunda olsa da denge konusunda başarılı değildir. Çevrenizden gelen bir haber sizi adeta çıldırtabilir. Ancak mümkün oldukça sakin olmanızda fayda bulunuyor.

Yaratıcılığınız bugünlerde sınırlı. Düşünmek, yeni işler ortaya çıkarmak için elinizde bir kitapla bütün akşam oturmak ya da film izlemek istiyorsunuz. Merak etmeyin, durumun asıl nedeni ayın mars retrosunda olması. Bu sıralarda sık sık yorgun hissedebilirsiniz. Düzenli bir spora başlayarak, bu durumu azaltmanız mümkün.

Kova burcu günlük aşk yorumlarına bakıldığında sevdiğiniz insan ile tartışacak yer arayacaksınız. İncir çekirdeğini doldurmayacak nedenler için kavga etmek yerine beraberce güzel anlar geçirerek içinizdeki sıkıntı duygusundan kurtulabilirsiniz. Hayatınızda birisi yoksa bugün o kişiyi bulmak için hiç de doğru bir gün değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 20 Nisan 2016 Kova Günlük Burç Yorumları için yorumda bulun

    20 Nisan 2016 Kova Günlük Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 20 Nisan 2016 Kova Günlük Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.