Mart 2017 Aslan Burcu Yorumları

Aslan Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016

21 Nisan 2017 Koç Burcu Günlük Yorumları

24 Nisan 2016 Aslan Burcu Günlük Yorum

20 Nisan 2017 Başak Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Günlük Burç Yorumları 17 Nisan, 23:16'de eklendi

20 Nisan 2017 Başak burcu yorumlarına bakıldığında başakların genel sıkıntılarının sona erdiği ve daha mantıklı düşünebildikleri keyifli günlerin başakları beklediği görülüyor.

Sevgili başaklar, eğer bugün sizi yoracak, kafanızı karıştıracak bir durum olur ise; uzak durup önümüzdeki günlere ertelemeniz en güzeli olacaktır.

20 Nisan 2017 Başak Burcu Aşk Yorumları

Bugün, partneriniz tarafından bir kıskanılma durumu yaşarsanız ani tepkiler verebilirsiniz. Özgürlüğünüze daha düşkün olacağınız bir gün olurken kısıtlanmayı kaldıramayacaksınız. Bu durumun haricinde, gerek ilişkinizde gerekse ilgi duyduğunuz kişi olan iletişiminizde pozitif anlar yaşayabilirsiniz.

20 Nisan 2017 Başak Burcu İş Hayatı

Yaratıcılığınız nedeni ile iş hayatınızda dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Patronunuzdan övgü alabilirsiniz. Kendi işinizi yapıyorsanız farklı alanlarda ilerlemeyi ve yeni işlere girmeyi düşünebilirsiniz. Bugün, yeni iş fikirleri üzerine düşünmek için her ne kadar güzel bir gün olsa da bir adım atmak için tercih etmemelisiniz.

20 Nisan 2017 Başak Burcu Eğitim Yorumları

Özellikle sözel becerilerinizin artmasından dolayı sunum yapmak için harika bir gün. Sözel derslerle ilgili her türlü sınav, çalışma ve hazırlık başarılı geçerken sayısal dersler konusunda aynı şeyi söylemek mümkün değil. Farklı çözüm yolları üzerinde düşünürken hatalarla bolca karşılaşabilirsiniz.

20 Nisan 2017 Başak Burcu Şans Durumu

20 Nisan başak burçlarının işlerini şansa bırakmaması gereken bir gün. Elinizden gelen her şeyi en iyi şekilde yaparsanız işleriniz yolunda gidecektir. Ekstra aksiliklerle karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük; ancak işinizi şansı bırakırsanız işiniz zor.

20 Nisan 2017 Başak Burcu Para Durumu

Başakların maddi durumu ile ilgili büyük atılımlar yapabileceği bir gün. Yatırımlar ve kazançlar konusunda danışmanlık alabilir ve verdiğiniz kararlardan dolayı önümüzdeki günlerde büyük karlar elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.