Oğlak Eylül 2016 Burcu Yorumları

2017’de Boğaları Neler Bekliyor?

Yengeç Burcu Ocak 2018 Yorumları

Koç Burcu Kadını Nasıl Bir Sevgili İster?

20 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Günlük Burç Yorumları 17 Nisan, 20:57'de eklendi

Boğa burcu 20 Nisan yorumlarına bakıldığında, boğa burçları için güzel günlerin başladığını söylemek mümkün. Son zamanlarda karşılaştığınız aksiliklerin ve huzursuzlukların son bulma vakti. Durduk yere yaşadığınız enerjisizlik ve sıkıntılar son bulacak yerini yaşam enerjisi olacak.

20 Nisan boğa burçlarının tatil planları yapmaya başladığı bir gün olabilir. Yaz için planlar yapabileceğiniz gibi arkadaşlarınız ya da ailenizle beraber herzamankinden farklı heyecanların peşinde koşma hissiniz de olabilir.

20 Nisan boğa burçlarının bacak ve baldır kısmında sıkıntılar yaşanabilecek birkaç günün başlangıcı. Mümkün mertebe sakatlıklara dikkat etmeye çalışın.

Diyet yapmayı düşünen boğalar için harika günler. Ertelemeden diyete başlayabilirsiniz. Ayrıca bugünlerde yağ kullanımına ekstra dikkat etmelisiniz.

Başlamak istediğiniz bir hobi var ise; bugünleri değerlendirebilirsiniz. Fakat içinizde bulunan özgürlük hissi ve enerjinin işlerinizi salmanıza neden olmasına izin vermeyin. Aksi takdirde ilerleyen günlerde yaşayabileceğiniz sorunların bir nedeni olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.