2016 Aralık Ayı Akrep Burcu Yorumları Aşk Para Şans

Koç Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Aralık 2017 Başak Burcu Yorumları

Mart 2017 Balık Burcu Yorumları- Aşk, Şans ve Para Durumları

20 Nisan 2017 Kova Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Günlük Burç Yorumları 18 Nisan, 00:49'de eklendi

20 Nisan 2017 kova burçlarının aileleri ve sevdikleri ile daha fazla zaman geçirmek isteyeceği bir dönem olacak. Aynı zamanda çok fazla hareket etmeden bol bol keyif yapmak isteyebilirsiniz.

20 Nisan 2017 Kova Burcu Aşk Yorumları

20 Nisan kovaların aşk durumu üzerinde stresin dolandığının bir göstergesi. Bir ilişkiniz var ise; tartışmaların ve sorunların ortaya çıkma ihtimali var. Sorunu atlatabilmek için ise; iletişimin önemi büyük.

Hayatınızda birisi yoksa yeni bir ilişkiye kısa sürede başlamanız zor gibi görünüyor. Çeşitli flörtleşmeleriniz olabilir. Heyecanlanabilirsiniz; ancak tek kişide karar veremeyeceğiniz için ancak birer kafa karışıklığından ibaret olacaktır.

20 Nisan 2017 Kova Burcu İş(Eğitim) Hayatı

İş ve eğitim hayatınızda biraz düzenlemelere ihtiyaç var gibi duruyor. Evrak ve notlarınızı düzenlemeniz kafanızdaki karışıkların da rahatlaması konusunda yardımcı olabilir.

İşinizle ilgili yeni kurslara ve seminerlere katılmak için ideal bir dönem. Bu kurslar ilerleyen dönemlerde size yeni kapılar da açabilir.

20 Nisan 2017 Kova Burcu Sağlık Yorumları

Yağlı besinlerden uzak durmanızın son derece önemli olduğu bir dönemdesiniz. Bacak ve ayaklarınızda çeşitli sıkıntılarla yaşayabilirsiniz. Kendinize dikkat etmenizde fayda var.

20 Nisan 2017 Kova Burcu Şans Durumu

20 Nisan 2017 kovaların şanslarının yaver gittiği bir gün olacak. Ancak bu şansı kullanmak için enerjiniz olmadığından hissetme konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

20 Nisan 2017 Kova Burcu Para Durumu

Kovaların maddi zorluklarla karşılaşabilecekleri bir dönem. Gereksiz harcamalardan uzak durmanız gelecek günlerde para konularında sorunlar yaşama riskinizi azaltacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.