20 Nisan 2016 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları için bugün adalet duygusunun üst seviyede olduğu bir gün olacak. Gördüğünüz adaletsizliklere karşı durmak için son derece zor durumlarda da kalabilirsiniz. Ancak hakkınızı korumak yerine sakin kalmayı ve ilerleyen günlerde sakin adımlar atmayı deneyebilirsiniz.

Aslan günlük aşk hayatında huzurlu bir gün yaşamak isteyecektir. Bunun için sevdiğinizle sinemaya, kitapçıya gidebilir ya da bir kahve içerken güzel sohbetler edebilirsiniz. Buluşmaya ufak bir hediye ile gitmeniz de güzel olacaktır. Evli aslanlar ise; akşamlarını eşleri ile evde sessiz bir şekilde geçirebilirler. Bugün yapacağınız konuşmalar, duygularınızı ifade etmek açısından çok önemli.

Mars retrosunun da etkisi ile üzerinize yorgunluk çökebilir ve Garfield gibi bütün günü tembellik yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Çözüm olarak ufak yürüyüşler yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 20 Nisan 2016 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları için yorumda bulun

    20 Nisan 2016 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 20 Nisan 2016 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.