20 Nisan 2016 Terazi Günlük Burç Yorumları

Sizin için hedefler son derece önemli. Her alanda hedefler koyarak, bu hedeflere ulaşmak için çalışıyorsunuz. Bugün de, bu hedeflerinize ulaşmak için ekstra bir istek duyacaksınız. Bu istek doğrultusunda adımlar atarsanız, ilerleyen günlerde çok daha mutlu olacaksınız.

Hiç beklemediğiniz bir yerden bir haber alabilirsiniz. Bu haberin olumsuz olması olasıdır. Canınızı sıkmamaya ve yaşanabilecek olan sıkıntılarda sakin kalmaya gayret edin. Ani çıkışlarınız başınıza bela olabilir.

Ayın terazi burcunda olması nedeni ile bugün olağan bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Ancak adaletsiz bir durum ile karşılaşırsanız kendinizi tutamayabilirsiniz.

Terazi burcu aşk yorumlarına bakıldığında ilişkilerin son derece yolunda olduğu görülüyor. Yeni bir ilişkiye başlanacaksa, bu dönemde yaşanacak ilişkilerin daha çok mantığa dayalı olduğu görülür. Büyük aşklar söz konusu değildir. Aradığınız şey sevgi değil de coşkulu bir aşk ise; biraz daha sabretmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 20 Nisan 2016 Terazi Günlük Burç Yorumları için yorumda bulun

    20 Nisan 2016 Terazi Günlük Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 20 Nisan 2016 Terazi Günlük Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.