20 Nisan 2017 Yay Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları

2017’de Yayları Neler Bekliyor?

Yengeç Burcu Şubat 2018 Yorumları

21 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan, 00:42'de eklendi

21 Nisan 2017 aslan burcu yorumlarına bakıldığında, aslanların çevresinde çatışmalar yaşaması mümkün. Hiç beklemediğiniz tartışmaların içerisinde kendinizi bulmaktan şaşırabilir ve zaten düşük olan enerjiniz daha da düşebilir.

21 Nisan 2017 Aslan Burcu Aşk Yorumları

Eğer bir ilişkiniz bulunmuyorsa yeni bir ilişkiye başlamak zor gelebilir. Duygusal bağlılık yaşayabilmek için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Ancak kısa süreli fiziksel ilişkiler ilginizi çekebilir.

Partneriniz ile çeşitli problemler yaşayabilir ve ego savaşları içerisine girebilirsiniz. Sakin kalmanız ve sert tartışmalar içerisine girmemeniz önemli.

21 Nisan 2017 Aslan Burcu İş/Eğitim Yorumları

Eğer iş ve eğitim alanınızla ilgili sorunlar söz konusu ise; çözüm bulmak için son derece ideal bir dönem. Ayrıca yeni iş atılımları ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Sonuçları pozitif olacaktır. Ayrıca bugünü güzel değerlendirirseniz iş yerinizde sözünüzün daha çok geçeceğini bilmelisiniz.

21 Nisan 2017 Aslan Burcu Şans/Para Yorumları

21 Nisan 2017 aslanların para durumlarında sıkıntılar yaşanması mümkün. Hiç beklemediğiniz maddi kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızı yaparken 2 kere düşünün ve mutlaka son anda çıkacak olan harcamalar için hazırlıklı olun.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.