23 Nisan 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumları

Koç Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgili İster?

21 Nisan 2017 Başak Burcu Günlük Yorumları

23 Haziran İkizler Günlük Burç Yorumu Aşk Para İlişkiler

21 Nisan 2017 Başak Burcu Günlük Yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan, 01:42'de eklendi

21 Nisan 2017 başak burcu günlük yorumlarına bakıldığında başakların kendilerine zaman ayırmaları gerektiği söylenebilir. Gergin ve yorucu bir süreç yaşıyorsunuz. Gün içerisinde olmasa dahi akşam saatlerinde rahatlamanızı sağlayacak olan aktivitelere yönelebilirsiniz.

21 Nisan 2017 Başak Burcu Aşk Yorumları

21 Nisan başak burcunun aşk hayatı için sıkıntılar yaşanabilecek bir gün. Üstelik bu sorunlar ilişkinin bitmesine kadar gidebilir. Eğer ilişkinizin bitmesini istemiyorsanız mümkün oldukça sakin kalmaya dikkat edin.

Evde yaşayabileceğiniz sorunlar, kendinizi tek başınıza hissetmenize ve bu nedenle enerjinizin tamamen düşmesine neden olabilir. Yoga, meditasyon gibi sporlarla ilgilenmeniz açık havada yürüyüşlere çıkmanız sizi rahatlatacaktır.

 

21 Nisan 2017 Başak Burcu İş/Eğitim Yorumları

İş ve eğitim hayatınızda ortamda bulunan ortaklaşa sorumlulukların tamamen sizin üzerinize kaldığını hissedebilirsiniz. Bu nedenle de isyan edebilirsiniz. Ancak aslında bu durum ilerleyen günlerde karşılacağınız güzel haberlerin nedeni olabilir. Mücadele etmeye devam ederseniz karşılığını almanız uzun sürmeyecek.

21 Nisan 2017 Başak Burcu Şans/Para Yorumları

Şans, şartlı olarak sizinle olacak. Tam anlamı ile şans sayesinde istediklerinize ulaşmanız mümkün olmasa da siz elinizden geleni yapar ve istedikleriniz için çaba gösterirseniz şans da sizi destekleyecek ve güzel haberler alacaksınız.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.