21 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumları

21 Nisan 2017 boğa burcu yorumlarına bakıldığında boğalar için keyifli bir gün olacağı rahatlıkla bekleyebilir. Geçtiğimiz günlerde sıkıntılarla karşı karşıya kalan boğalar, derin bir nefes alarak huzurun tadını çıkarabilir.

21 Nisan 2017 Boğa Burcu Aşk Yorumları

21 Nisan 2017, boğaların kendilerine her zamankinden daha fazla güven duyacakları bir gün olacak. Bu durum, ilişkinizde ego krizlerine neden olabilir. Eğer hayatınızda kimse yoksa, karşı tarafın özgüveninizden etkilenmesi ve yeni bir flörtleşmenin olması mümkün. Ancak bir ilişkiye başlamayı planlıyorsanız önümüzdeki haftaya bırakmanız daha doğru olur.

21 Nisan 2017 Boğa Burcu İş/Eğitim Yorumları

İş ve eğitim hayatınızda bireysel çalışmak yerine grup olarak çalışmanız daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacak. Ancak grup çalışmalarında mümkün mertebe egonuzu bir kenara koymanız çok önemli.

21 Nisan 2017 Boğa Burcu Şans/Para Yorumları

İkizler burcunda bulunan Mars, özellikle boğaların para konusunda riskli bir dönemde olduğunu göstermekte. Ancak bugün ve önümüzdeki 1,5-2 aylık bir süreçte maddi anlamda her zamankinden çok hırslı olacaksınız. Hem para kazanmak hem de harcamak konusunda fazladan bir isteğiniz olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 21 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumları için yorumda bulun

    21 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 21 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.