Boğa Burcu Ekim 2016 Burç Yorumları

Başak Erkeği Nasıl Geri Döner?

İkizler Erkeği Nasıl İkna Edilir?

 Balık Erkeği Nasıl Geri Döner?

21 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan, 03:43'de eklendi

21 Nisan 2017 Terazi burcu yorumlarına bakıldığında terazilerin kendilerine dikkat etmeleri gerektiği söylenebilir. Ani sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlar, ufak tefek sakarlıklardan kaynaklanabileceği gibi bilmediğiniz hastalıklarınızı da öğrenebilirsiniz.

21 Nisan 2017 Terazi Burcu Aşk Yorumları

 21 Nisan 2017 terazi burcu aşk yorumlarına bakıldığında ilişkiniz var ise; güzel paylaşımlar içerisinde bulunabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizle aranızdaki kuvvetli iletişim aranızdaki bağı da yükseltebilir.
Eğer ilişkiniz bulunmuyorsa, yeni bir insan ile tanışabilir ve bu kişi ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Fakat bu dönemde başlayacak olan bir ilişkinin çok da uzun sürmesi beklenemez.

21 Nisan 2017 Terazi Burcu İş/Eğitim Yorumları

21 Nisan 2017 terazilerin iş ve eğitim hayatında zorlandıkları bir gün olabilir. Ancak savaşçı özelliğiniz sayesinde bu zorlukları aşacaksınız. Kendinizi her ne kadar yorgun hissetseniz de sorumluluklarınızın farkında bir insan olmanız bugün kendini gösterecek ve yarım kalan pek çok işinizi hallederek rahatlayacaksınız.

21 Nisan 2017 Terazi Burcu Şans/Para Yorumları

21 Nisan terazi burçlarının parasal konularda şanslı olduğu bir gün. Beklemediğiniz paralar size gelebilir ve maddi sıkışıklığınızı çözerek büyük yararı dokunabilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.