22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorum Aşk Para Şans

Yengeç insanları 22 Haziran yengeç günlük burç yorumuna göre sıra dışı ilişkiler yaşayabilecekleri bir gün geçirecekler. Eski arkadaşları ile karşılaşmak, yengeçlerin hem kendilerini hem de dostluk ilişkilerini yeniden gözden geçirmelerine neden olacak. 22 Haziran gününde bazı olaylar yengeçlerin canlarını sıkabilir ancak düşüncelerini karşı tarafa doğrudan söylememeliler. Aceleci bir tutum sergileyecek olan yengeçlerin sevdikleri ile aralarında yanlış anlaşılmalara neden olmaları muhtemeldir.

22 Haziran Yengeç Aşk Yorumu

Bekar yengeçler 22 Haziran gününde yeni ayrıldıkları ya da unutamadıkları eski sevgilileri ile karşılaşarak konuşma şansı bulabilirler. Merkür’ün de etkisi ile eski sevgilileri ile aralarında olan bazı hislerin yeniden canlanabileceği bugünde doğru adım atarlarsa eski aşklarını yeniden alevlendirebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorum Aşk Para Şans için yorumda bulun

    22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorum Aşk Para Şans için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorum Aşk Para Şans için ilk yorumu yapabilirsin.