Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Terazi Burcu Erkeğini Elde Tutmak

Mart 2017 Kova Burcu Yorumları

Boğa Erkeği Akrep Kadını Uyumu

22 Nisan 2017 Akrep Burcu Günlük Analizleri

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan, 03:53'de eklendi

22 Nisan akrepler için yorucu bir gün olabilir; ancak pek çok yarım kalan işinizi halletmek sizi rahatlayacaktır. Evinizde bahar temizliği yapabilir ya da duygusal temizlik için yoga ve meditasyon yapabilirsiniz.

22 Nisan Akrep Burcu Aşk ve İlişki Yorumları

Bugün, eşiniz ya da sevgilinizden dış görünüşünüz ile ilgili iltifatlar alabilirsiniz. Bu durum sizi mutlu edebilir ve yükselen enerjinizi de ilişkinize yansıtabilirsiniz. Aranızda sıcak bir ilişki yaşanabilir. Ayrıca cinsel isteğiniz de artma olması olası.

Hayatınızda aşk yok ise; yeni bir ilişki başlayabilir. Üstelik bu ilişki hem fiziksel hem de duygusal açıdan son derece tatmin edici olacaktır.

 

22 Nisan Akrep Burcu Eğitim ve İş Hayatı Yorumları

İş ve eğitim hayatınızda bir süredir çözemediğiniz sorunlar olabilir. Bu sorunların çözümü için bugün harika bir gün. İş hayatınızdaki ufak tefek detaylar, ön plana çıkmanız ve kariyerinizde yükselmek için büyük bir fırsat olacaktır.

 

22 Nisan Akrep Burcu Sağlık ve Şans Yorumları

Bugün, çeşitli sağlık sorunları yaşamanız olası. Yaşayacağınız problemler büyük çaplı olmayıp son zamanlarda yaşadığınız stres ve gerginliğin vücudunuzda kendini göstermiş hali olacaktır. Kendinize zaman ayırarak stresinizi atabilirseniz sağlık sorunları da yok olur. Ayrıca diyete başlamayı düşünüyorsanız yine çok güzel bir gün.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.