2016 Haziran Ayı Oğlak Burç Yorumları

Mart 2017 Kova Burcu Yorumları

Ocak 2017 Boğa Burcu Aylık Yorumları

İkizler Erkeği Yay Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

22 Nisan 2017 İkizler Burcu Günlük Analizleri

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan, 23:03'de eklendi

22 Nisan İkizler burcu yorumlarına bakıldığında ikizler için kafa karıştırıcı ve gergin bir gün olduğunu söylemek mümkün. Gerek iş hayatınınızda gerekse özel hayatınızda problemler yaşayabilirsiniz. Ancak üzerinizdeki negatif enerjiyi atıp günü güzelleştirmeye çalışmak hayrınıza olacaktır.

22 Nisan İkizler Burcu Aşk ve İlişki Yorumları

22 Nisan ikizler burcunun aşk hayatında karışıklık yaşanabilecek bir gün. Partnerinizle aranızda ciddi bir sıkıntı doğabilir. Bu durumun nedeni ise; incir çekirdeğini doldurmayan cinsten olacaktır. Aranızdaki yanlış anlamaları yok etmek adına iletişime daha açık olmalısınız. Ayrıca geçmişte bıraktığınız bir aşk da tekrar karşınıza çıkabilir. Ancak yeni bir başlangıç yapsanız da sonu olmayacaktır.

 

22 Nisan İkizler Burcu Eğitim ve Kariyer Yorumları

22 Nisan ikizlerin kendini tembel hissettiği bir gün olacak. Gün içerisinde çalışmak istemeseniz de olumlu sonuçlar almayı bekleyeceksiniz. Ancak unutmamalısınız ki çaba göstermeden başarı sağlamanız mümkün değil. Eğer kendinizi toplayıp sorumluluklarınızın farkına varırsanız gün sizin için mutlu bir haber ile sonlanabilir.

22 Nisan İkizler Burcu Sağlık ve Şans Yorumları

İkizlerin bağışıklık sistemindeki zayıflama bugünü yorgun ve halsiz geçirmesine neden olabilir. Artık düzenli ve sağlıklı bir beslenme programına başlama durumu. Bu başlangıç hem fiziksel enerjinizi hem de duygusal enerjinizi yükseltecek.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.