23 Nisan 2016 Akrep Günlük Burç Yorumu

23 Nisan 2016 Akrep Günlük Burç Yorumuna bakıldığında duygularınızın yoğun olduğu bir gün yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı aşırı bir kıskançlık içerisine girersiniz. Bu kıskançlığınızın nedeni tamamen sahiplenme duygunuzdan dolayı olacak. Her ne kadar kısa süreli bir problem yaşasanız da partneriniz sizi anlayacak ve güzel bir sarılma ile sorun çözülmüş olacak. 23 Nisan 2016 akrep aşk yorumuna bakıldığında tutkularınız ön plana çıkacak ve cinselliğe önem vereceksiniz.

Bugün gece saatlerine kadar başlamak istediğiniz işlere başlayın. Gece başlayacağınız işler sürümcede kalacaktır. Gece saatlerinde yarım işlerinizi bitirebilir ya da güzelce dinleyerek ayın boşluktan çıkmasını bekleyeceksiniz.

Alışveriş yapma ve para harcama konusunda kendinizi frenlemeniz gerekiyor. Aksi durumda önümüzdeki günlerde maddi açıdan sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 23 Nisan 2016 Akrep Günlük Burç Yorumu için yorumda bulun

    23 Nisan 2016 Akrep Günlük Burç Yorumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 23 Nisan 2016 Akrep Günlük Burç Yorumu için ilk yorumu yapabilirsin.