25 Nisan 2016 Aslan Günlük Burç Yorumu

25 Nisan 2016 Aslan Günlük Burç Yorumuna bakıldığında aslanların marjinal tarafları ortaya çıkacak. Klasik düşüncelere başkaldırı niteliğinde tartışmaların içerisine girebilirsiniz. Kış aylarında damak tadına düşkünlüğü ile bilinen aslanlar bol bol yemek yediğinden kilo problemleri ortaya çıkmış olabilir. Bu kilolarınızı vermek için diyete ya da spora başlamak istiyorsanız son derece ideal bir gün.

Bugün yerinizde durmak istemeyecek ve sürekli kıpır kıpır hallerinizle enerjinizi dışarı atmak isteyeceksiniz. Bu durum eğer iş ve eğitiminize yoğunlaşmanız gereken bir dönem ise; size sorunlar çıkarabilir.

25 Nisan 2016 Aslan günlük aşk yorumunda partnerinizle aşk, duygusallık ve tutkuyu bir arada yaşadığınız bir gün yaşayacağınızı ve bu durumun cinsellik alanına da yansıdığını gösteriyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişi de liderlik özelliği taşıyor ise; işiniz zor görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 25 Nisan 2016 Koç Burcu Günlük Yorum 25 Nisan 2016 Aslan Günlük Burç Yorumu için yorumda bulun

    25 Nisan 2016 Aslan Günlük Burç Yorumu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 25 Nisan 2016 Aslan Günlük Burç Yorumu için ilk yorumu yapabilirsin.