Aslan Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

2016 Ağustos Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans

Aylık Yay Burç Yorumları Mayıs 2016

Terazi Erkeği Nasıl İkna Edilir?

3 Haziran 2016 Balık Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 2 Haziran, 21:46'de eklendi

3 Haziran 2016 Balık burç yorumlarına bakıldığında balıkların aşk hayatında ciddi bir ilişki söz konusu ise; evliliğe doğru adım atılması mümkün. İlişkisi olmayan balıkların bir ilişkiye başlamaları için uygun bir dönem değil. İş hayatınızda ufak tefek pürüzler çıkması mümkün. İnatçı yanınız ön plana çıkabilir ve iş yeri ya da okulda gereksiz tartışmalar içerisine girebilirsiniz. Bu tartışmaların sizin yararınıza olmayacağını unutmadan hareket ederseniz önümüzdeki günleri daha rahat geçirebilirsiniz.

3 Haziran balıkların bütçelerini düzenlemeleri için ideal bir gün. Ancak kimseye borç vermeyin ve yeni işlere adım atmayın. Aldatmalara ve kandırılmalara karşı açık olduğunuz bir gün. Bugünün geçmesini beklemeniz gerekmekte. Aynı zamanda şansın da sizden yana olmadığını söylemek gerekli.

Yaz ayları için tatil planları yapma isteğiniz bulunabilir. Bu yazı daha farklı geçirmek için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bugün yapacağınız planlarda sorunlar olabileceğini göz önünde bulundurup önümüzdeki haftaya kadar plan yapmamanız doğru olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.