3 Haziran 2016 Yengeç Burç Yorumları

3 Haziran yengeçlerin sezgilerinizin her zamankinden daha zayıf olduğu bir gün olacak. Aşk hayatınızda ufak tefek çalkantılar olabilir. İş hayatınızda risk almadan ilerlemeniz, aile hayatınızda güzel anlar yaşamanız doğru olacaktır.

Yengeçler, normalde fazlasıyla duygusal ve sezgilerine güvenen kişiliklerdir. Ancak bugün sezgilerinize güvenerek ilerlemeyin. Üzerinizdeki gereksiz gergin sezgilerinizin zayıflamasına neden olmakta.

3 Haziran epilasyon işlemleri için harika bir gün. İstenmeyen tüylerden kolayca kurtulmanızı ve daha uzun süre devamının gelmesini önler. Saçlarınızı kestirdiğinizde ise; uzama hızı yavaşlayacaktır.

Ailenizle beraber güzel zamanlar geçirmeniz size iyi gelecek ve üzerinizdeki gerginlik azalacaktır. İş hayatınızda riskli adımlar atmamak yerine, elinizdeki iş üzerinde konsantre olmanız doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 3 Haziran 2016 Yengeç Burç Yorumları için yorumda bulun

    3 Haziran 2016 Yengeç Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 3 Haziran 2016 Yengeç Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.