Yay Burcu Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

25 Nisan 2016 Yay Burcu Günlük Yorumu

Kova Erkeği Kova Kadını Uyumu | Anlaşabilirler Mi?

Kova Burcu Erkeğini Elde Tutmak

4 Mayıs 2016 Yay Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 4 Mayıs, 02:09'de eklendi

4 Mayıs yay günlük burç yorumları bugün entellektüel aktiviteler konusunda istekli bir gün geçireceğinizi gösteriyor. Sinemaya, opera ya da tiyatroya gidebilirsiniz. Yüksek olan enerjinizi verimli şekilde kullanmanız halinde, önümüzdeki günlerde sonuçlarını da göreceksiniz.

4 Mayıs Yay Burcu Günlük Aşk Yorumu

4 Mayıs yay aşk hayatında inişli çıkışlı bir dönem olabileceğini gösteriyor. Partnerinizle incir çekirdeğini doldurmayacak bir konuda tartışabilirsiniz. Bu tartışma ayrılığa kadar gidebilir. Sakin olmanızda fayda var. Aksi durumda önümüzdeki günler pişmanlıkla sonlanabilir. Sohbetin yoğun olduğu bir gün geçirmek yerine beraber spor yapabilir ya da hareket edebilirsiniz. Böylece enerjinizi daha güzel yerlerde kullanmış olursunuz.

4 Mayıs Yay Günlük Yorum İş Kariyer Para

4 mayıs yayların iş hayatında sabırsızlıklarının ön plana çıktığı bir gün olacak. Kendinizi göstermek ve takdir edilmek istiyorsunuz. Bunu göremediğinizde tersleşebilirsiniz. Lider özelliğiniz öne çıkarak, her şeyin kendi istediğiniz şekilde ilerlediğinde daha iyi olacağını düşünebilirsiniz. 2 kere düşünüp 1 kere hareket etmeniz gereken bir gündesiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.