Akrep Burcu Günlük Yorum 21 Nisan 2016

Akrep Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2016 için nasıl? Bugün akreplerin aşk hayatı nasıl olacak?

Akrep burçları için bugün kıpırdamak dahi istemedikleri bir gün olacak. Üzerinizdeki bu tembellikle bütün günü verimsiz geçirmek için mümkün oldukça hareket ederek güne başlayın ve güzel kokulu içecekler ile kendinizi şımartın.

Güneşin boğa burcunda olması nedeni ile iştahınızın fazlası ile açık olduğunu hissedebilirsiniz. Özellikle gurme lezzetler sizin için çok cazip gelecek. Kilo probleminiz bulunuyor ise; kendinizi kontrol altında tutmaya özen gösterin. Çok yediğinizin bir öğünün ardından bir sonraki öğünü atlayın ya da hareket ederek aldığınız kalorileri yakın. Aksi takdirde fazla kilolarınız önümüzdeki günlerde canınızı sıkabilir.

Akrep burcu günlük aşk yorumunda, ilişkinizde tutkunun üst düzey olduğunu göreceksiniz. Sevdiğiniz insanın yanında olmak adına pek çok sıkıntıyı göz önüne alabilirsiniz. Cinsellik açısından da akrepler için harika bir gün olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Günlük Yorum 21 Nisan 2016 için yorumda bulun

    Akrep Burcu Günlük Yorum 21 Nisan 2016 için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Burcu Günlük Yorum 21 Nisan 2016 için ilk yorumu yapabilirsin.