Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

2017’de İkizleri Neler Bekliyor?

Kova Burcu Erkeğinin Özellikleri

2016 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları

21 Nisan 2016 İkizler Burcu Günlük Yorum

Günlük Burç Yorumları 21 Nisan, 09:09'de eklendi

İkizler burcu günlük yorumlarına bakıldığında hafif yorgun ve hareket etme isteksizliği ile başlayacakları görünüyor. Ancak ilerleyen saatlerde bu isteksizliğiniz yok olacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Bedeniniz kadar zihniniz de yaratıcılık içerisinde olacak. Sürekli yeni işler ve fikirler için düşünürken bulacaksınız kendinizi.

Aileniz ve çocuklarınızda beraber geçirmek için çok güzel bir gün. İmkanınız olursa çocuklarınız ile entellektüel aktivitelerde bulunun. Sinemaya, tiyatroya gidin. Sahaflarda eski kitaplarla tanışmalarını sağlayın.

Elinizde tamamlamak istediğiniz ne varsa bitirin. Bu, iş de olabilir, kitap ya da bir ilişki de. Nokta koymak isteyip de koymadığınız şeyler, uzun süre sürümcede kalır.

İkizler burcu günlük aşk yorumlarına bakıldığında ilişkilerde sıradan bir gün görünüyor. Sevdiğiniz insanla ne tartışırsınız ne de coşkulu bir gün yaşarsınız. Klasik sohbetler ve her zaman yaptığınız aktiviteler seyrinde devam eder. Sıradanlaştığınızı düşünebilirsiniz; ancak bu düşünceniz bugüne özel olacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.