20 Nisan 2016 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

Ayın terazi burcunda olduğu bu günlerde, kendinizi adeta bir terazi mekanizması gibi hissediyorsunuz. Arkadaşlarınız arasında bir problem yaşandığında, ara buluculuk yaparak düzeltmek isteyebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız arasında bir aşk başlamasına da neden olabilirsiniz.

Son derece sosyal olarak geçirmek istediğiniz bugünde, buluşmalar düzenleyebilir ve zamanınızı sevdiklerinizle beraber geçirebilirsiniz.

Terazi burcu aşk yorumlarına bakıldığında, hayatınızdaki tüm dengenin aksine bir dengesizlik söz konusu. Sevgiliniz ya da eşinizle problem yaşayabilirsiniz. Hayatınızda birisi yoksa bugün tartışacağınız insanlara dikkat edin. Bu kişinin hayatınızın aşkınıza dönüşmesi söz konusudur.

Akşam erken saatlerde evinizde olup, güzel bir film izleyerek günü tamamlayabilirsiniz. Böylelikle terazi burcu ve mars retrosunun bir araya gelmesiyle neden olduğu tembellik hissinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 20 Nisan 2016 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları için yorumda bulun

    20 Nisan 2016 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 20 Nisan 2016 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.