Akrep Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

Yay Burcu Erkeği Nasıl Sevgili ister?

4 Haziran 2106 Boğa Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

20 Nisan 2017 Balık Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Günlük Burç Yorumları 18 Nisan, 00:19'de eklendi

20 Nisan 2017, balık burçlarının yeni başlangıçlar için karar verebileceği bir dönemin başlangıcı. Bu ayın başından beri karar vermemeniz yeni başlangıçlar yapmamanız gereken bir durumdu. Ancak, artık bu konuda daha rahat olabilirsiniz.

20 Nisan 2017 Balık Burcu Aşk Yorumları

Aşk hayatınızda, duygusallığınızın mantıkla ile bastırıldığı bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum, eğer bir ilişkiniz varsa olumlu olarak yansıyacaktır. Fakat bir ilişkiniz yok ve daha önceden tanışmadığınız bir insan ile ilişkiye başlayacaksanız ilerleyen günlerde karşılıklı olarak hayal kırıklığı yaşamanız olası.

20 Nisan 2017 Balık Burcu İş(Eğitim) Hayatı

Gerek iş gerekse eğitim hayatınızda bulunduğunuz ortamda kendinizi yalnız ve dışlanmış hissedebilirsiniz. Bu durumun bir alınganlıktan ibaret olabileceğini göz önünde bulundurarak aşırı tepkiler vermemeniz önemli. Aksi takdirde büyük gerginlikler yaratabilirsiniz.

20 Nisan 2017 Balık Burcu Sağlık Yorumları

20 Nisan özellikle bacak ve baldır bölümünde ağrılar, incinmeler ile karşılaşabilirsiniz. Varis ağrılarınızda artmalar olması olası. Bu sorunlar için çeşitli tedaviler olabilirsiniz; ancak çok mecbur kalınmadıkça cerrahi müdahale olmamalı.

20 Nisan 2017 Balık Burcu Şans Durumu

Bugün, şansın sizinle olduğunu söylemek mümkün. Ancak işlerinizi de yalnızca şansa bırakmamalı elinizden geleni yapmalısınız. Şansın da desteği ile istediğiniz pek çok şeye ulaşabilmeniz mümkün.

20 Nisan 2017 Balık Burcu Para Durumu

20 Nisan 2017 balıkların para konusunda dikkat etmesi gereken bir dönemin başlangıcı. Ani kararlar vermemeniz ve riskler almamanız gerekli. Bu dönemde mümkün oldukça harcamalarınızı kısıtlar ve maddi konularda dikkat ederseniz önümüzdeki günlerde gereksiz zorluklarla karşılaşmamış olursunuz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.