20 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Astroloji Yorumları

Terazi burçları 20 Nisan’da yenilenmek için fırsat bulabilirler. Eğer diyete başlamayı düşünüyorsanız bugün ve yarın en ideal günler arasında yer alıyor ve başarıya ulaşma olasılığınız artıyor.

20 Nisan 2017 Terazi Burcu Aşk Yorumları

20 Nisan 2017 terazi burçlarının aşk hayatında bir yenilenmenin başlangıcı olabilir. Klasik rutininizden kurtulup yeni aktivitelere partneriniz ile beraber yönlenebilirsiniz. Fırsat bulabilirseniz kısa ama hiç gitmediğini yerleri görebilirsiniz.

Bir ilişkiniz yoksa, hayatınızda bu dönemde girecek olan kişiler hayatınızın aşkı olabilir. Aynı şey arkadaşlıklarınız için de geçerli. Uzun süreli arkadaşlık ve dostlukların da başlangıcı olabilir.

20 Nisan 2017 Terazi Burcu İş(Eğitim) Hayatı

İş/eğitim hayatınızda, rahatsızlık olduğunuz durumları dile getirebileceğiniz bir gün. Özellikle ses çıkaramadığınız durumlar söz konusu ise; bugün kendinizi anlattığınız takdirde karşı tarafın sizi anlama ve hareketlerinde değişikliğe gitme ihtimali oldukça yüksek.

20 Nisan 2017 Terazi Burcu Sağlık Yorumları

Bugün, özellikle yağ ve yağlı besinlerden uzak durmaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde önümüzdeki günlerde kolesterol sorunu ile karşılaşabilirsiniz.

Alt bedeninizle ile ilgili incinmeler ve ağrılar olabilir. Mümkün oldukça bitkisel çözümlere yönelmelisiniz. Ayrıca bol bol su içmenizde de fayda var.

20 Nisan 2017 Terazi Burcu Şans Durumu

20 Nisan terazilerin şanslı günü değil ama kendi şansınızı kendinizin yaratması mümkün. Duygularınız yüksek olsa da mantığınız duygularınızı da yönlendirebilecek. Eğer ayarı dozunda tutabilir ve mantıklı adımlar atarsanız şanssızlık sizin önünüze geçemeyecek.

20 Nisan 2017 Terazi Burcu Para Durumu

Para durumunuzda sıkıntılar yaşamanız mümkün. Geçtiğimiz günlerde yaptığınız plansız harcamalar bu durumun ana nedeni; ancak çözülemeyecek sıkıntılar yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 20 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Astroloji Yorumları için yorumda bulun

    20 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Astroloji Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 20 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Astroloji Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.