Balık Burcu Kasım 2017 Yorumları

4 Haziran Koç Günlük Burç Yorumları

Oğlak Burcu Ocak 2018 Yorumları

Terazi Burcu Erkeğini Elde Tutmak

21 Nisan 2017 Koç Burcu Günlük Yorumları

Günlük Burç Yorumları 18 Nisan, 22:39'de eklendi

21 Nisan 2017 koçların enerjilerinin yüksek olacak bir gün olacak. Ancak enerjinizi nereye kullanıp kullanmayacağınız tamamen size kalmış durumda. Güzel planlar yapıp, aileniz ve sevdikleriniz ile beraber yeni aktivitelere katılabileceğiniz gibi çevrenizdeki insanlarla sürtüşmeniz de mümkün.

21 Nisan 2017 Koç Burcu Aşk Yorumları

21 Nisan, koçların aşka yoğunlaşmak istedikleri bir dönem olacak. Hayatınızda bir insan varsa ve yeteri kadar ilgi görmüyorsanız dişlerinizi çıkarabilirsiniz. Bir ilişkiniz bulunmuyorsa aşkı bulmanız için de son derece güzel bir dönem.

Aileniz ile beraber pikniğe gidebilir ya da kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Ayrıca hobilerinizi tek başına sürdürmek yerine sevdiklerinizle paylaşmak daha da hoşunuza gidecektir.

21 Nisan 2017 Koç Burcu İş/Eğitim Yorumları

İş ve eğitim hayatınızda bu yılın en güzel günlerini yaşayacağınız söylenebilir. Gerek eğitim gerekse iş alanında başta yurtdışından olmak üzere sizin için bulunmaz fırsatlarla karşı karşıya olabilirsiniz. Ancak egonuza bir kenara koymalısınız. Yaşadığınız ego savaşları, bu fırsatı kaçırmanıza neden olabilir.

21 Nisan 2017 Koç Burcu Şans/Para Yorumları

Maddi anlamda zorluklar çekmeniz mümkün. Para konularında, hesaplı olmaya özen göstermelisiniz. Ayrıca ufak tefek yatırımlar da yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.