2016 Haziran Ayı Oğlak Burç Yorumları

Haziran 2017 Yay Burcu Yorumları

Ocak 2017 Başak Burcu Aylık Yorumları

Haziran 2017 Oğlak Burcu Yorumları

21 Nisan 2017 Oğlak Burcu Günlük Yorumları

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan, 01:41'de eklendi

21 Nisan 2017 oğlak burcuna mensup kişilerin 2 kere düşünüp 1 kere hareket edeceği bir gün olacak. Çevrenizdeki kişilere ani tepkiler vermek yerine empati yapmanız yaşayacağınız sorunların önüne geçmiş olur.

Sağlığınıza özen göstermenizin zamanı da geldi. Yediklerinizi içtiklerinize dikkat etmeli ve hayatınıza hareket katmalısınız. Yoksa ilerleyen zamanlarda işiniz zor.

21 Nisan 2017 Oğlak Burcu Aşk Yorumları

 21 Nisan 2017 oğlakların aşk hayatı için pek de güzel bir gün değil. Eğer sürümcede devam eden bir ilişkiniz var bu ilişkinin bitmesi olası. Aslında, bu kararı aldıktan sonra kendinizi rahatlamış da hissedebilirsiniz. Fakat aslında hiç bir şey yokken çıkan tartışmalardan dolayı sevdiğinizle aranızdaki gerginlik canınızı sıkıp, enerjinizi düşürebilir. Ağzınızdan bir anda çıkacak olan sözlere dikkat etmelisiniz.

21 Nisan 2017 Oğlak Burcu İş/Eğitim Yorumları

İş ve eğitim hayatınızda zorluklarla savaşacağınız bir döneme geçiyorsunuz. Eğer gerekli gayreti gösterirseniz sonunda büyük bir başarının sahibi olacaksınız.

Mücadele ruhunuzu ortaya çıkarın ve zaten burcunuzun özelliği olan çalışkanlığınızın avantajını kullanın.

21 Nisan 2017 Oğlak Burcu Şans/Para Yorumları

Eğer maddi anlamda sıkıntı yaşıyorsanız bugünü sıkıntılardan kurtulmak için kullanabilirsiniz. Borç alabilir ya da kredi çekebilirsiniz. Böylelikle, önümüzdeki günlerde rahatlayıp bir ödeme takvimi oluşturarak refaha ulaşabilirsiniz.

Eğer borcunuz yok ve yatırım yapmayı düşünüyorsanız yine güzel bir gün. Yaptığınız yatırımların doğru ve kazançlı olma ihtimali oldukça büyük.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.