22 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Analizleri

Kendisine olan özgüveni ile bilinen aslanlar, bugün desteklenmeye ihtiyaç duyacak. Sevdiğiniz insanlardan göreceğiniz destek ise; özel hayatınızda güzellikler olarak size geri dönecek.

22 Nisan Aslan Burcu Aşk ve İlişki Yorumları

22 Nisan aslanların aşk hayatında güvensizliklerin olacağı bir gün olabilir. Hiç olmayacak nedenlerden dolayı partnerinize şüphe ile yaklaşabilirsiniz ve bu durum aranızın açılmasına neden olabilir. Bir ilişkiye başlamak için ise; hiç doğru bir gün değil.

22 Nisan Aslan Burcu Eğitim ve İş Hayatı Yorumları

İş ve eğitim hayatında öne çıkmak isteyebilir ve bu nedenle de fazlasıyla çaba gösterebilirsin. Yaratıcılığının üst düzeyde olması ise; isteğini kolaylaştıracak. Fakat fazla göze batmanız iş arkadaşlarınızı rahatsız edebilir ve bunu bariz bir şekilde size hissettirebilir.

22 Nisan Aslan Burcu Sağlık ve Şans Yorumları

 

Aslanların sağlık problemlerinin en önemli nedeni stres olacak gibi duruyor. Özellikle mide ağrıları ve migren çekilmez hale gelebilir. Mümkün oldukça sağlıklı beslenmek ve açık havada yürüyüş yapmaya zaman ayırmaya çalışın. Stresinizi azaltacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 22 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Analizleri için yorumda bulun

    22 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Analizleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 22 Nisan 2017 Aslan Burcu Günlük Analizleri için ilk yorumu yapabilirsin.