Oğlak Burcu Ekim 2016 Aşk Şans Para İş Eğitim Yorumları

21 Nisan 2017 Oğlak Burcu Günlük Yorumları

Terazi Erkeği İkizler Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Yengeç Burcunun Yönetici Gezegeni ve Özellikleri

22 Nisan 2017 Başak Burcu Günlük Analizleri

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan, 01:53'de eklendi

22 Nisan başakların enerjilerini sorun çözmek üzerine yoğunlaştıracakları bir gün olacak. Hayatınızın hangi alanında olursa olsun var olan problemler sizi rahatsız edecek ve çözümler arayacaksınız. Olumlu sonuç alma ihtimaliniz ise; oldukça yüksek.

22 Nisan Başak Burcu Aşk ve İlişki Yorumları

22 Nisan başakların aşk hayatında sorunlar yaşadıkları bir dönemi arkalarında bırakabilecek bir gün. Partnerinizle sık sık sıkıntılar ve küçük şeylerden kaynaklanan büyük tartışmalar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bugün, kendin kendinizle yüzleşmek ve hatalarınızı fark etmek için güzel bir gün. Akabininde partnerinizle iletişim kurup, kendinizi anlatabilir ve sorunları arkanızda bırakabilirsiniz.

22 Nisan Başak Burcu Eğitim ve İş Hayatı Yorumları

İş ve eğitim hayatınızdaki emeklerinizin karşılığını alma zamanınız geldi. Son zamanlarda çok çalışıyor ama takdir görmüyor olabilirsiniz. Ancak bugün ve önümüzdeki günlerde kariyerinizde yükselebilirsiniz.

22 Nisan Başak Burcu Sağlık ve Şans Yorumları

22 nisan başakların sağlık alanında kararlar verdiği bir gün olabilir. Fazla kilolarınızdan kurtulmak, yaza hazırlanmak ve daha zinde olmak için sağlıklı beslenmeye başlayabilir ve bir spor programı yapabilirsiniz.

Özellikle finansal anlamda şansın sizinle olduğu bir dönem. Yatırımlar yapabilir ya da şans oyunlarına yönelebilirsiniz. Kazanacağınız tutarlar sizi mutlu edecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.