24 Nisan 2017 Başak Burcu Günlük Yorumları

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Terazi Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

İkizler Burcu Mart 2018 Yorumları

22 Nisan 2017 Terazi Burcu Günlük Analizleri

Günlük Burç Yorumları 20 Nisan, 02:53'de eklendi

Bugün teraziler için huzursuz bir gün olabilir. Negatif enerjinizi çevrenize yansıtmak yerine pozitif enerjiye çevirmek için çeşitli aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Eğer çalışıyorsanız kendinizi işinize verebilir ya da uzun yürüyüşlere çıkabilirsiniz.

22 Nisan Terazi Burcu Aşk ve İlişki Yorumları

22 Nisan terazilerin aşk hayatında yaşamış olduğu problemlere neden olacak konunun yanlış anlaşılmalar olması olası. Partneriniz sizinle iletişime kurmaya çalışırken iletişime kapalı olmanız karşı tarafın sizin kendisini önemsemediğini düşünmesine neden olabilir.

22 Nisan Terazi Burcu Eğitim ve İş Hayatı Yorumları

İş hayatınızda çevrenizdekilerin üzerinize geldiğini hissedebilirsiniz. Bu durumda, iletişime açık olmanız önemli. İletişime girmediğiniz takdirde sorun büyüyerek önümüzdeki günlerde size daha çok sorun çıkarabilir. Ayrıca yeni iş tekliflerine de açık olmalısınız. Korkmayın ve cesur olun. Eğer işinizin sizi mutlu etmiyorsa bir değişim için güzel bir gün olabilir.

22 Nisan Terazi Burcu Sağlık ve Şans Yorumları

Uyku düzeninizin bozuk olması enerjinizi düşürebilecek bir durum. Aynı zamanda beslenme düzeninizde de ciddi bozukluklar oluşabilir. Mümkün oldukça düzenli uyuyup, sağlıklı beslenmeye ve gün içerisinde yürüyüşler yapmaya özen göstermelisiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.