Aslan Erkeği Aslan Kadını Uyumu

2016 Haziran Ayı Boğa Burç Yorumları

Boğa Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yay Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

22 Nisan 2017 Boğa Burcu Günlük Analizleri

Günlük Burç Yorumları 19 Nisan, 15:41'de eklendi

22 Nisan 2017 boğa burcu yorumlarına bakıldığında, bugünün boğalar için manevi bir temizlik yaptığı gün olarak geçireceği söylenebilir. Kafanızı yoran, kararsız kaldığınız her türlü konuda netleşebilirsiniz.

22 Nisan Boğa Burcu Aşk ve İlişki Yorumları

22 Nisan boğaların aşk hayatında önemli bir dönemin içinde yer almakta. Eğer bitirmek istediğiniz; ancak bir türlü başaramadığınız evliliğinizi ya da ilişkinizi bitirmeye karar verebilirsiniz. Cesaretinizin, bu kararı almanıza yardımcı olarak bir daha arkanıza bakmamanızı sağlayacak.

Var olan bir ilişkiniz var ise, her şey yolunda gidecek ve ilişkinizde gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatında aşk olmayan boğalar ise; bugün yeni bir insanla tanışıp ondan etkilenebilir.

22 Nisan Boğa Burcu Eğitim ve İş Hayatı Yorumları

Son zamanlarda iş ve eğitim hayatınızda kararsızlıklar içerisinde kalmış olabilirsiniz. Bu durumun sizi fazlasıyla sıktığı gerçek. Bugün ise; tam kararınızı vereceğiniz bir gün. Ne kadar verirseniz verin sizi kararsızlıktan daha çok mutlu edeceği kesin.

22 Nisan Boğa Burcu Sağlık ve Şans Yorumları

Genellikle kilo sorunu olan boğaların diyete başlaması için uygun bir dönem. Ayrıca hayatınıza egzersizi de sokarsanız kilo vermeniz ve yaz aylarında kendinizi daha iyi hissedeceğiniz kesin.

Şans, zorlandığınız konularda destekçiniz olacak ve asla olmayacağını düşündüğünüz bazı şeylerin bugün gerçekleşeceğini göreceksiniz.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.