Aslan Kadını Nasıl Geri Döner?

Başak Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşırlar Mı?

25 Nisan 2016 Koç Burcu Günlük Yorum

Başak Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

25 Nisan 2016 Balık Burcu Günlük Yorum

Günlük Burç Yorumları 25 Nisan, 07:49'de eklendi

25 Nisan 2016 Balık Burcu Günlük Yorumlarına bakıldığında iş hayatınızda gelişmelerin olduğu bir gün olacağı görülüyor. Düşüncelerini özgür bir şekilde paylaşacaksınız ve bu nedenle de takdirleri üzerinizde toplayacaksınız. Bu düşünceleriniz nedeni ile terfi etmeniz de mümkün.

Yurt dışında eğitim ya da kariyeriniz ile ilgili güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisiniz. İleride çok faydasını göreceksiniz.

Mars retrosu nedeni ile uzun süredir üzerinizde yaşadığınız yorgunluk hissi yok olacak ve enerjiniz ciddi alanda yükselecek. Bu yükseliği fırsat bulup, spora başlayabilirsiniz. Kış boyu stres nedeni ile yediğiniz abur cuburlar nedeni ile aldığınız kilolaru vermek için güzel bir fırsat olacaktır.

25 Nisan 2016 Balık günlük aşk yorumunda ilişkinizde sevdiğiniz insanla hislerinizi paylaşacaksınız. Karşılıklı duyguların paylaşılması birbirinize daha da yakınlaşmanızı sağlayacak. Eğer bir ilişkiniz yoksa ve etkilendiğiniz bir insan varsa açılmak için doğru zaman olabilir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.