Akrep Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim?

Akrep erkeğini kendime nasıl âşık edebilirim, nasıl bir yol izlemeliyim sorusu kadınlar tarafından sorulabilmektedir.

Çoğu zaman zor bir karaktere sahip olan akrep erkeği ne yazık ki aşk konusunda da zoru oynayabilmektedir.

Akrebi uzaktan görüp beğendiyseniz planlı hareket etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Acemilik, akrep erkeklerini uzaklaştıran ilk unsurdur.

Her duyguyu tutku derecesinde yaşayan akrep erkeklerini etkilemek için, aynı şekilde tutkulu bir kadın olmak gerekir. Ayrıca kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren akrep erkekleri, beraber olacağı kadının da aynı şekilde bakımlı ve güzel olmasını ister.

Aslında kendi gibi bir kadının arayışında olan akrep erkeğini âşık etmek için, onları iyi tanımak ve onlar gibi olmaya çalışmak gerekir. Ancak onlar gibi olmaya çalışırken, yapmacık olmak ve doğallıktan uzaklaşmak, akrep erkeğine samimi gelmeyen davranışlar olacaktır.

Akrep Erkeğini Kendime Nasıl Âşık Edebilirim?

Akrep erkeğini baştan çıkarmanın yolları birçok kadının uygulamakta zorlandığı yollardır.

Emek vermeden akrep erkeğini elde etmeniz mümkün değildir. Size uzun süreli, gerçek bir aşkla bağlı olmasını hayal ediyorsanız her şeyden önce profesyonel olmalısınız.

Akrep erkeğini kendine bağlamak isteyen, âşık olmasını diyene kadın önce kendi duygularından arınmalıdır.

Onu elde edip ilişkiyi sağlamlaştırana kadar bu konuyu bir proje olarak düşünmelidir.

Yapılacak en ufak duygusal hata, akrep erkeğini kaybetmek anlamına gelecektir. Bu nedenle âşık olabilmesi için önce kendinizi mükemmelleştirmelisiniz.

Onun sevebileceği bir kadın olursanız ancak o zaman dikkatini çekmeyi başarırsınız.

Akrep Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

Akrep erkeğinin zaafları konusunda küçük de olsa bir bilginiz varsa hiçbir şekilde zorlanmazsınız çünkü zaafları, akrepleri kontrol edebilmektedir.

Kendinize âşık bir akrep istiyorsanız bakımlı ve alımlı olmalısınız. Bir ortama girdiğiniz zaman herkesin gözleri sizin üzerinizde olmalı. Bu durum derin dekolte ya da absürt kıyafetler anlamında değil daha çok giydiğini yakıştırma ve modadan anlama durumudur.

Akreplerin en büyük zaafı gerçekten şık olan kadınlardır.

Fiziğinize uygun olarak giyindiğiniz zaman akrep erkeğinin hemen dikkatini çekersiniz. Sizinle tanışmak için elinden geleni yapar.

Beyaz, kırmızı, siyah ve mavi renk akreplerin en çok ilgisini çeken renklerdir. Bu renklerle harika kombinler sizi akreplerin gözünde bir adım ileri taşıyacaktır.

Akrep Erkeği Aşka Nasıl İkna Edilir?

Akrep erkeğini ikna etme yolları yine sizden geçmektedir. Bir şekilde tanıştığınız erkeği elinizde tutmak ve sizinle daha uzun süre kalmasını sağlamak için akıllıca davranmalısınız.

Her şeyden önce daha sık denk gelmeye çalışmalı ancak bunun bir tesadüf olduğunu göstermelisiniz. Sizi sürekli görmesini sağlamalısınız.

Bir süre sonra sizinle vakit geçirmeye ikna olduktan sonra yanınızda ne kadar eğlendiğini ona ispat etmelisiniz.

Akrep erkeği eğlenceli olan kızlarla beraberdir. Futboldan, bilgisayar oyunlarından anladığınızı göstermelisiniz. Bu şekilde sizinle bir ömür kalsa canının sıkılmadığını fark edebilecektir.

Akrep Erkeğini Âşık Etme Yöntemleri

Akrep erkeği sevmezse bir daha kolay kolay sevebilen bir tip değildir. Bu nedenle onu kendinize âşık edebilmek için yalnızca tek bir şansınız olabilir. Bu şansı iyi değerlendirebilmek adına akrep erkeğini iyi tanımanız gerekir. Neye ihtiyacı olduğunu bilirseniz onunla yakınlaşmanız çok daha kolay olacaktır.

Çoğu zaman yalnızca yalnız kaldığı için kendini kötü hisseden akrep erkeğinin en yakın arkadaşı olabilirsiniz.

Her şeyden önce arkadaş olduğunuzda çok fazla şey paylaşabilirsiniz. Böylece sizinle gerçekten rahat olduğunu fark etmesini sağlarsınız.

Arkadaş olduktan sonra size açılması için akrep erkeğine zaman tanımalısınız.

Kendisini ikna ettikten sonra sizinle arası çok daha iyi olacaktır. Akrep erkeği hoşlandığı kıza nasıl davranır, neler yapar görebilirsiniz. Arkasından yeni bir başlangıç yapmak, aşka yelken açmakta zorlanmazsınız.

Akrep Erkeğinin Âşık Olma Nedenleri

Akrep erkeğinin bir kadına âşık olmasının temel nedeni o kadına hayran olmasıdır.

Hayran olduğu kadını gözünün önünden bir dakika dahi ayırmak istemeyecektir. Bu yüzden önce hayranlığını kazanmanız önerilmektedir. Hem arkadaş hem de bir kadın olarak size hayran olmasını sağlayabilirsiniz.

Tutkulu, alımlı, sevimli ve sevgisini gösteren kadınlar, akrep erkeği için her zaman âşık olunacak kadınlardır.

Her zaman ilgi ihtiyacı olan akrep erkeği bu ilgi ihtiyacını karşılarsa âşık olması çok da zaman almayacaktır.

Akrep Erkeğini Elde Etme Yolları

Güven duygusunu aşk içinde vazgeçilmez sayan akrep erkeğine, güven duygusu aşılamak, aşka bir adım yaklaşmasını sağlayacaktır. Ayrıca sadık bir kadın olmanın işaretlerini akrep erkeğine, doğru bir şekilde göndermek, akrep burcu erkeğinin aklında yer etmek geçerli sebeplerden biri olacaktır.

Kendisi gibi yaratıcı kadınlardan hoşlanan akrep erkeğini etkilemek için her konuda yaratıcı olmaya çalışmak gerekir.

Tüm bu özelliklerin bir arada olduğu kadınların akrep erkeğini elde etmemesi için hiçbir sebep yoktur.

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeğinin kişisel özellikleri ile ilgisini çeken bayanlar arasında; uyumlu ve huzurlu kişiliğe sahip olan bayanlar vardır. Ayrıca ilişkisinde baskın taraf olmaktan hoşlanır ve kadını tarafından saygı görmek hoşuna gider.

Sorun çıkaran ve olumsuz davranışları olan kadınlara karşı sabrı yoktur. Ayrıca kendisine yalan söylendiğini sezdiği anda bir daha akrep erkeğini görmek imkânsızdır.

Kendinden bir şeyleri gizleyen ve gizemli olmaya çalışan kadınlardan özenle uzaklaşmaya çalışır.

Akrep Erkeği Nasıl Etkilenir?

Erkeğine saygı duygusunu, itaat boyutuna ulaştıran kadınlardan fazlasıyla hoşlanan akrep erkeğine karşı dürüst ve gerçekçi olmak oldukça önemlidir. Ayrıca kendisi tutkulu bir âşık rolünde olan akrep erkeğine karşı, tutkulu bir kadın imajı vermek ve bunu en iyi şekilde gerçekleştirmek akrep erkeğini etkilemenin başlıca yollarından biridir.

Sevdiği kadına karşı aşırı kıskanç olan akrep erkeğine sadık olunduğunu hissettirmek, onları çok mutlu eder.

Diğer yandan eğlenceli bir kişiliğe sahip olan akrep erkekleri de kendileri gibi neşeli ve kendilerini eğlendirebilen kadınlardan hoşlanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim? için yorumda bulun

    Akrep Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akrep Erkeğini Kendime Nasıl Aşık Edebilirim? için ilk yorumu yapabilirsin.