Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Sabırlı ve azimli oğlak erkeği sadık ve düşünceli bir eş adayıdır. İşlerinde de zirveye ulaşmaya çabalayan ve iyi bir iş adamı kişiliği sergilemek için sorumluluk almaktan çekinmeyen bir yapısı vardır.

Ayakları yere sağlam basan oğlak erkeği ilişkilerinde oldukça sağlam adımlar atmaktan çekinmez. Mantığı ile hareket eden oğlak erkeği toprağın dinginliğe sahiptir.

Başak Kadını Aşk Beklentileri

Titiz ama bir o kadar da sabırlı bir kişilik özelliği sergileyen başak kadını kararlı ve kendinden emin bir yapıya sahiptir. Bir kadının sahip olması gereken pek çok özelliği bünyesinde barındıran başak kadını mutlu olmak için her şeyi göze alabilir. Düzen, temizlik ve ev özel ilgi alanlarıdır. Gözlemci ve sadık bir kadın özellikleri sergilemektedir.

Oğlak ve Başak Burcu Aşk Uyumu

Mutlu ve uzun süreli beraberliklerin kadını olan başak burcu kadını oğlak burcu erkeğinde aradığı dinginlik ve güveni bulacaktır. İyi bir eş ve anne olabilecek olan başak kadını temizlik ve düzene önem vermektedir.

Her daim düşünceli ve emin adımlar atan oğlak erkeği başak kadını ile hayatına emin adımlarla devam edecektir. Güçlü ve kararlı yapısı ile sevdiğinden vazgeçmeyen başak kadını oğlak erkeğini elinde tutmak için her türlü şeyi yapmayı göze alacaktır.

Oğlak erkeğinin kariyerinde ilerlemesi için gözlem yeteneği ile bütün yolları açmak için elinden geleni yapacaktır.

Oğlak erkeği ile başak kadını anlaşabilir mi sorusu çift tarafından merak edilebilmektedir. Her ikisinin de özveri göstermesi ile anlaşmaları mümkün olacaktır.

Başak kadını işkolik olarak değerlendirilir ve ne tesadüftür ki oğlak erkeği de iş hayatına bir o kadar düşkündür. İkisinin bu ve benzeri noktalarda kesişiyor oluşu, aşk hayatlarında uyum elde etmelerini sağlayacaktır.

Oğlak Erkeği Başak Kadını Anlaşabilir mi?

Oğlak burcu erkeği ile anlaşmak ne kadar kolaysa başak kadını ile anlaşmak bir o kadar zordur. Kuralları ve kendine göre prensipleri olan başak kadını kolay kolay bu kuralların dışına çıkmamaktadır. Bu özelliği ile farklı bir burcun, başak kadınını taşıması da bir o kadar zor olmaktadır.

Oğlak erkeği çoğu zaman anlayışlı ve sabırlıdır. İyi huylu ve sakin bir karaktere sahiptir. Sinirlenmediği sürece her istediğinizi yaptırabileceğiniz bir karakteri vardır. Başak kadını ile anlaşabilmesi de tamamıyla oğlak erkeğine bağlıdır.

Oğlak erkeği âşık olduğunda anlaşması oldukça kolay olacaktır. Başak kadınının hayatı kolaylaştıran yapısı, oğlak erkeğinin ılımlı karakteriyle yan yana geldiğinde anlaşmaları mümkün olacaktır.

Oğlak Erkeğinin Başak Kadınından Beklentileri

  • Oğlak erkeğinin başak kadınından beklentilerinin temelinde güler yüz yatmaktadır. Güler yüzlü ve samimi bir kadın, oğlaklar için her zaman çok daha etkileyici görünmektedir.
  • Yalana ve aldatmaya tahammülü olmayan oğlak erkeği, başak kadınından dürüstlük ve sadakat beklemektedir.
  • Sorumluluklarını askıya alan, ev üzerinde hâkimiyet kuramayan kadınlar oğlaklara itici gelmektedir. Bu yüzden olabildiğince programlı bir hayat yürüten başak kadınları ilgilerini uyandıracaktır.

Başak Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

  • Oğlak erkeğine göre başak kadını nasıl sadık olmalıysa, başak kadını da karşısındakinden aynı sadakati beklemektedir. Bu konuda oldukça şüpheci olan başak kadını, oğlak erkeğinin sadakat güvencesi vermesini isteyecektir.
  • Kibar, anlayışlı ve nezaket sahibi erkeklere karşı ilgisi olan başak kadını, oğlak erkeğinin bu özelliklerini açığa çıkarmasını bekleyecektir.
  • Birçok kadının aksine başak kadını sabırsızdır. Dolayısıyla onu bu konuda dengeleyebilecek bir erkeğe ihtiyaç duyacaktır.
  • Başak kadını, oğlak erkeğinden aile kurabilecek cesareti göstermesini isteyecektir.

Oğlak Erkeği Başak Kadını Birlikteliği Uzun Sürer mi?

Oğlak erkeği ile başak kadını birlikteliği çiftin göstermiş olduğu çabaya bağlı olarak sonuç verecektir. İkisi arasındaki uyum oldukça güçlü bir uyumdur ve bu uyumu uzun süre muhafaza etmeyi başarabilirlerse birliktelikleri de bir o kadar uzun soluklu olacaktır. Bu süreçte her ikisinin de kendini detaylıca anlatması en doğrusu olacaktır.

Başak kadını, istediklerini anlatırken oğlak erkeği dinlemeli, oğlak erkeği beklentilerini anlatırken başak kadını dinlemelidir. İki medeni insan olarak ilişkilerden ve birliktelikten beklentilerini dile getirdiklerinde anlaşmalarına herhangi bir engel bulunmayacaktır.

Oğlak erkeği pek çok burca nazaran oturup konuşmayı ve dinlemeyi seven bir burçtur. Bu özelliği sayesinde başak kadını ile iletişimleri daha güçlü olacak ve ilişkileri de yeni bir soluk kazanacaktır.

Oğlak Erkeği Başak Kadını Cinsel Uyumu

Başak ve oğlak burcunun cinsel uyumu oldukça güçlü bir uyumdur çünkü her ikisi de cinsel yaşamda aktif rol alan burçlardır. Oğlak erkekleri yatakta oldukça başarılıdır.

Partnerini tamamıyla tanımadan cinsel birliktelik talep etmez ve bu konuda karşısındakine her zaman anlayışlı davranmaya gayret gösterir.

Başak ve oğlak arasında yakalanan bu başarılı birliktelik kolay kolay kaybedilmeyecek ve uzun süre heyecanını muhafaza edecek bir birlikteliktir.

Cinsel yaşamın hayatın anahtarı olduğuna inanan oğlaklar, başak kadınının bu konuda istekli ve heyecanlı olmasını mutlulukla karşılamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

    Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.