Oğlak Erkeği Boğa Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Disiplinli ve özverili bir yapısı olan oğlak erkeği maddi açıdan kendini tatmin edecek ve önemli mevkilere ulaşmasını sağlayacak işlere sahip olmayı oldukça önemsemektedir.

Titiz, düşünceli ve utangaç bir yapıya sahiptir. Toprak elementi doğası gereği ayaklarını sağlam bir şekilde yere basmasını bilir ve aldığı kararlarda tedbirli davranışlar sergiler. Kendini güvende hissetmeyi sevdiği için güvensiz hissettiği hiçbir ilişkiye sıcak bakmaz.

Boğa Burcu Kadını İlişki İstekleri

Toprak elementi olan boğa burcu kadını da güvenilir adımlar atmayı sevmektedir. Finansal açıdan oldukça etkili seçimler yapan boğa kadını azimli ve zirvelerde yaşamayı seven bir yapıya sahiptir.

Hassas noktalara önem veren boğa kadını ciddi bir yapıya sahiptir. İnce bir mizah anlayışına sahip olan boğa kadını adımlarını yere sağlam basmayı önemsemektedir.

Toprağın Uyumlu Burçları Oğlak ve Boğa

Her ikisi de toprak elementi burcu olan oğlak erkeği ve boğa kadını beraber olduklarında hayatta en yüksek zirveleri hedeflemektedir. Yaraları sarmakta maharetli âşıklar olarak nitelendirilen boğa kadınları oğlak erkeğinin aşk yaralarını iyileştirerek mükemmel bir birlikteliğin ilk adımlarını atabilir.

Oğlak erkeğinin gizli ve baskı altında kalmış duygularını ortaya çıkarmakta oldukça başarılı olan boğa kadını oğlak erkeğini tutkulu bir aşığa dönüştürebilir.

Birbirine sadık bir çift olan oğlak erkeği ve boğa kadını ilişkilerinde mutlu bir geleceğin adımlarını atabilir. Birbirine aykırı ve isyankâr hareketlerde bulunmayan bu çiftler mutlu bir ilişkiye sahip olabilir.

Oğlak Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Boğa oğlak ilişkisi uyumu oldukça güçlü bir uyumdur. İkilinin birlikteliğinin sağlıklı olacağı ve istenildiği gibi huzur verici, sevgi dolu olacağı görülmektedir.

Hisleri yansıtma konusunda hiçbir engel tanımayan boğa kadını, oğlak erkeğinin kapalı noktalarını açmayı deneyebilir.

Dışa dönük bir karakter olması, boğa kadınının her zaman tercih edilir olmasını sağlamaktadır. Oğlak erkeği bu özelliği ile boğa kadınıyla uyumlu bir bütün oluşturacaktır.

Oğlak erkeği ile boğa kadını ciddi ilişki konusunda başarılı sonuç alırlar. İkisi arasındaki uyum uzun süreli ikiliyi taşıyabilecek kadar güçlü olacaktır.

En popüler ikili arasına giren ve pek çok çiftten çok daha olumlu sonuç alan oğlak boğa ilişkisi, çiftin özverisiyle bir ömür sürebilecek türdendir.

Oğlak Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu

Oğlak boğa arkadaşlık uyumu kadar aşk uyumu da bir hayli göz doldurucudur. Oğlak erkeğinin aşk hayatında göstermiş olduğu adımlar, boğa kadınını etkilemek için yeterli olmaktadır. İkisi arasındaki bağın güçlenmesini sağlayan en önemli nokta ise aşka bakış açılarıdır.

Boğa kadını, aşkı yaşam felsefesi haline getiren, aşk olmadan yaşayamayan kadınlardandır. Oğlak erkeği ise aşkı huzurlu bir liman olarak değerlendirmektedir. Onun için bir ömür geçirilecek olan bu liman her zaman mükemmel şekilde yaşanmalıdır.

Oğlak Erkeğinin Boğa Kadınından Beklentileri

 • Oğlak burcu erkeği, hayatında olan kadından sonsuz güven beklemektedir. Basit bir hayal kırıklığını dahi kolay kolay unutmayan oğlaklar bu konuda oldukça keskin kurallara sahiptir.
 • Oğlak erkeğinin tercih ettiği bayanlardan biri olabilmek için kendinize özen göstermeniz gerekmektedir. Bakımlı ve şık giyimli olmanız sizi daha özel kılacaktır.
 • Oğlak burcu erkeği tarafından beğenilmek isteyen bayanlar, enerjilerini yüksek tutmayı bilmelidir. Ne kadar pozitif bakış açısına sahip olurlarsa oğlak erkeklerini o kadar etkilemeyi başarırlar.
 • Boğa burcu kadını ile oğlak erkeğinin sağlıklı birliktelik kurabilmesi oğlakların alttan alınmasıyla mümkündür. Katı kuralları zaman içinde esneyecek olan oğlaklar biraz emek harcamayı gerektirmektedir.

Boğa Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

 • Boğa burcu kadını, oğlak erkeğinden samimiyetle aşk beklemektedir. Hislerini hiçbir çekincesi olmadan ortaya koyan erkekler, boğalar için tercih edilir erkeklerdir.
 • Boğa burcu kadınının en büyük beklentisi sabır ve anlayıştır. Kendisine gösterilen sabrı da anlayışı da asla unutmayan boğalar karşılarındaki kişiye daha sıkı bağlanmaktadırlar.
 • Eğlenceli kimliğe sahip olan erkekler, zamanlarını daha keyifli geçirmenin yollarını bulmalılar. Boğa kadını bu tarz erkeklerle bir arada olmaktan büyük keyif alacaktır.
 • Sır konusunda tahammülü olmayan boğa kadını, kendinden bir şey saklanmasını kaldıramaz. Onunla her şeyi paylaşmanız ve hayatınızda var olan tüm detayları aktarmanız, boğa kadını için çok büyük önem arz etmektedir.

Oğlak Erkeği ile Boğa Kadını Birlikteliği Uzun Sürer mi?

Oğlak erkeği ile boğa kadını birlikteliğinin uzun süreli olması çiftin anlaşma ve hoşgörü potansiyeline bağlıdır. İkili arasında güven sarsan herhangi bri sorun yaşanmadığı sürece birlikteliklerinin sürmesi mümkün olmaktadır.

Tartışmalarda nasıl davranacağına karar vermesi gereken oğlak erkeği, adım atma konusunda biraz daha toleranslı davranmalıdır. Her tartışmada haklı olduğuna inanarak inatlaşması, ilişkinin ömrünün kısalmasına neden olabilmektedir.

Oğlak Erkeği ile Boğa Kadını Cinsel Uyum

Oğlak erkeği ile boğa kadınının bir arada mutlu olabilmesi için cinsel tempoyu yakalaması önemlidir. Oğlaklar için cinsel yaşam önemlidir ancak boğa kadını bu konuda çok daha hassas davranacaktır.

Ten uyumunu yakalayamadığı hiçbir erkekler ilişki sürdüremeyen boğa kadını, cinsel yaşamının hareketli olmasını istemektedir. Kendini heyecanlandıran bir erkek, boğa kadınının mutlu hissetmesine yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. ayşe uyanan dedi ki:

  adam bu cümleleri kim yazdıysa adam