Terazi Erkeği Kıskanıldığını Belli Eder Mi? Nasıl Gösterir?

Terazi erkeği kıskanç bir burç mudur? Kıskandığında nasıl davranır? Belli eder mi? Sevdiği kadın tarafından kıskanılmayı sever mi? Yoksa rahatsız mı olur?

Hava burcu olan terazi erkeği, pek kıskanç değildir. Duygusal olarak bağlanmayı fazla sevmez. Hayatındaki kadını sıkmak ya da bunaltmak terazi erkeğine göre bir davranış değildir. Tamamen denge ve güven kokan bir ilişki ister. Kendisi kıskanç olmadığı gibi, karşısındaki kadının da öyle olmasını ister. Terazi burcunun tam olarak özelliklerini taşımayan bazı erkeklerde kıskançlık yaşanabilir. Fakat genel olarak bakıldığında ise terazi burcunun kıskançlıkla bir alakası olmadığı görülür.

Kıskanan Terazi Burcu Erkekleri Nasıl Davranır?

Empati kurmayı seven terazi erkeği, kıskandığında, yanlış bir şey yaptığını düşünebilir. Fakat durum daha ileri seviyede ise, yani kıskandığını tam olarak kabul ettiyse, çözüm arayışına girecektir. Kendisini dinginleştirecek çaba sarf edecek ve kıskandığını asla karşısındaki kadına sezdirmeyecektir. Terazi erkeğinin hayatına giren kadınlar zaten güven duyduğu kadınlardır. Kıskandığında suçu kadınında değil, ona yakınlık gösteren hem cinsinde arayacaktır. Kıskanılmayı seven ve kıskanılmak için davranış sergileyen bayanlardan hiç haz etmez. Bir seferliğine göz yumabilir ama durum devam ettiğinde, hızla uzaklaşacak ve ayrılma yollarını arayacaktır. Ayrıca terazi erkeği, sevdiği kadının ilgisine ihtiyaç duyar ve sürekli bir şey bekler. Eğer hayatındaki kadının ilgisi bittiyse ya da eskisi kadar sevgi gösterisinde bulunmuyor ise, terazi erkeği kıskanacak ve düzeltmek için çözüm yolları arayacaktır. Geçen zaman içerisinde değişmediğini görünce çabalamadan vazgeçecek ve anlaşmalı ayrılık teklif edecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Erkeği Kıskanıldığını Belli Eder Mi? Nasıl Gösterir? için yorumda bulun

    Terazi Erkeği Kıskanıldığını Belli Eder Mi? Nasıl Gösterir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Kıskanıldığını Belli Eder Mi? Nasıl Gösterir? için ilk yorumu yapabilirsin.