Terazi Erkeği Nasıl Geri Döner?

Terazi burcu erkekler isterse mükemmel bir insan olabilecekken isterlerse kalbinizi kırıp arkalarına bile bakmayabilirler. Bu yüzden onları geri döndürmeye çalışmak oldukça cesaret isteyen bir olaydır. Eğer onu gerçekten tanıyorsanız durumu kurtarabilme şansınız yüksektir.

Bir Kadın Terazi Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmalıdır?

Terazi erkekleri çoğu erkeğin aksine aşk hayatı taraftarıdır. Yani ruh eşini bulmuşsa dünyanın geri kalanına ne olduğunu umursamaz. Bir terazi erkeğini geri döndürmek istiyorsanız size olan güvenini kullanabilirsiniz. Terazi erkekleri güvene çok önem verir. Gururlu kadınları sevdikleri için üzerine gidemezsiniz, onun gelmesini bekleyebilirsiniz. Ancak her zaman karşıdan bir şeyler beklemek doğru değildir. Ona yaklaşmak istiyorsanız sizdeki eşyalarını kullanın. Yanında gidin başını hiç eğmeyen ancak yıkıldığı belli olan, dayanıklı bir kadın rolüne girin. Bunu yaparken görünüşüne abartmayacak şekilde önem vermeyi unutmayın.

Bir Kadın Terazi Erkeğini Geri Döndürmek İçin Ne Yapmamalıdır?

Terazi erkekleri kavga, gürültüden hoşlanmaz. Karşısına çıkıp bağıra bağıra içinizdekileri dökmek hiçbir işe yaramaz çünkü onlar kontrol edebildikleri kadınlardan hoşlanırlar. Taşkın davranışlara hiç gelemezler. Karşılarına çıktığınızda depresyon sizi yıksa bile görüşünüzü bozmamalısınız. Onlar görünüşe değer verirler ve üzüntüden o şekilde giyindiğinizi anlamazlar. Aşırı derecede kıskançlardır. Ayrı olduğunuz zaman zarfında yanınızda bir erkek gördüklerinde bile sizden hesap sorabilirler. O zaman da çemkirmek yerine düzgünce kendinizi savunarak, hayatınıza karışamayacağından bahsederek yanından uzaklaşmalı ve onun size gelmesini beklemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Erkeği Nasıl Geri Döner? için yorumda bulun

    Terazi Erkeği Nasıl Geri Döner? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Nasıl Geri Döner? için ilk yorumu yapabilirsin.