Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar?

Terazi burcu kadını, her ne kadar kıskanç olmadığını iddia etse de en kıskanç burçlar arasında yer alır. Kıskançlık konusunda içlerinde fırtına kopsa bile gururlu duruşlarından dolayı bu durumu kimse anlamaz.

İlgi çekmeyi çok seven terazi kadınları, aşk hayatı dışında da normal bir ortamda ilgi çekemediklerinde kıskançlığa kapılırlar. Fakat bu durum çok uzun sürmez ve kin tutmalarına neden olmaz. Gerek aşk hayatı gerek arkadaş çevresi açısından bakıldığında ilgi üstlerinde toplandığı sürece terazi kadınları kıskanç değildir.

Terazi Burcu Kadını Nasıl Kıskandırılır?

Kıskandığını belli etmeyen terazi burçlarının kıskançlık konusunda belli başlı takıntıları vardır. Kıskançlık sebeplerinin geneli bu takıntılara dayanmaktadır. Eğer bir terazi kadını kıskandırılmak isteniyorsa özellikle bu takıntılar üzerinden gidilirse kesin sonuç alınır.

  1. Terazi burcu kadınlarının, itiraf etmek istemeseler de, güzellik takıntıları vardır. Bu nedenle oldukça bakımlı görürler ve bu konuda para harcamaktan asla çekinmezler. Kendilerinden daha bakımlı daha hoş ve güzel olduklarını düşündükleri diğer kadınlara karşı büyük bir kıskançlık gösterirler. O kadınlara karşı nefret beslemeseler de bu durum rekabet haline dönüşebilir.
  2. Terazi burcu kadınları girdikleri ortamda gözleri üstlerinde hissetmekten hoşlanırlar. Bir grup insan ile beraberlerken zekâları, konuşmaları, davranışları gibi özellikleri ile insanları sık sık etkilerler. Fakat kendilerinden başka kişiler bu şekilde dikkat çekip terazi burcu kadınları ortamda pasif kalırlarsa o kişiye karşı kıskançlık beslerler. Neşeli ve pozitif hallerinden eser kalmaz.
  3. Aşk hayatında terazi burcu kadını kıskandırılmak istenirse eşi olan erkeğin diğer kadınlarla arkadaşça bir iletişim için girmesi yeterli olacaktır. Terazi kadını ilişki içinde olduğu erkeğin ilgisinin sadece kendisinde olmasını ister. Erkeğin başka bir kadınla iletişim içinde olduğunu gördüğü anda kıskançlık duygusu baş gösterir. Bu durumda terazi kadınını kaybetme gibi bir gerçeklik de vardır. Bu nedenle terazi kadını kıskandırılmak isteniyorsa dikkatli olunmalıdır.

Terazi Burcu Kadını Kıskanırsa Ne Yapar?

  • Terazi kadınının gururu her şeyden önemli olduğu için genel olarak kıskandığını belli etmez.
  • Terazi burcu kadını kıskanırsa, özellikle de kalabalık bir grup içindeyse neşesi birde kaçar.
  • Terazi burcu kadını sessizleşmeye başladıysa kıskandığı anlamına gelir.
  • Terazi kadını ile ilişki içinde olan erkek terazi kadınını kıskandırırsa terazi kadını birden soğuyabilir ve hiç umulmayan bir anda ilişkiyi bitirebilir.

Kıskanç Terazi Kadını ile Nasıl Başa Çıkılır?

Kıskanç bir terazi kadını ile başa çıkmak için onu kıskandırmamak her şeyden daha önemlidir. Eğer kıskandırılırsa da onu kırmadan, incitmeden mantığa dayalı olarak konuşmak onun kıskançlığıyla başa çıkmak için en önemli yoldur.

Terazi kadını kıskanmaya başladığı anda sessizliğe kapılmasından bunu anlayıp ona ilgi göstermek gerekir. Terazi kadınının en sevdiği şey fazla ilgidir. Kıskançlığını arttırmak için onu bol bol ilgiye boğup üstüne düşmek oldukça önemlidir. Bu durum onun hala değerli olduğunu hissettirir ve boş bir kıskançlığa kapıldığını anlamasını sağlar.

Terazi burcu kadını kıskançlığını genel olarak sevgiye bağlar. Sevdiği için kıskandığını söyler. Bu nedenle kıskandığında, özellikle de ilişki içinde olduğu kişiyi kıskandığında başa çıkmak zordur. Böyle durumlarda partner terazi kadınına özel olduğunu hissettirmelidir. Zaten ufacık bir sevgi gösterisi onun kıskançlığını yumuşatır.

Terazi Kadını Kıskanılmaktan Hoşlanır Mı?

Terazi kadını için kıskanılmak önemli bir eylemdir. Bu onun göz önünde bulunduğunu, terazi burcu kadınına özenildiğini, onun gibi olunmak için kıskanıldığını göstergesidir. Bu durum terazi kadının oldukça hoşuna gider ve onu mutlu eder.

İlişki içinde olduğu kişi tarafından kıskanılmak da terazi kadınının hoşuna gider. Daha çok sevildiğini ve değer gördüğünü hisseder. Fakat terazi burcu kadını aynı zamanda özgürlüğüne düşkün bir kadın olduğu için bu kıskançlık abartılmadan ve kavga edecek kadar büyütülmeden yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar? Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar? için yorumda bulun

    Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? Kıskanırsa Ne Yapar? için ilk yorumu yapabilirsin.