İkizler Burcu Mayıs 2018 Yorumları

Aslan Burcunun Yönetici Gezegeni Hangisi? Etkileri ve Özellikleri Neler?

Oğlak Burcu Erkeği Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Balık Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Kova Erkeği Nasıl İkna Edilir?

Kova 27 Ekim, 15:58'de eklendi

Kova burcu erkekleri fiziksel görüntüleri ile girdikleri her ortamda dikkatleri üzerlerinde toplamayı başarırlar. Özellikle uzun boyları ve fit vücutları ile dikkat çekici yapıda olan kova erkekleri, birçok manken ve modelin burcu olarak bilinir. Kova erkekleri aynı zamanda eğlenmeyi ve gezmeyi çok seven enerjisi hiç bitmeyen bir burcu temsi etmektedirler. Onları bir konuda ikna etmek veya etkilemek istiyorsanız mutlaka zekânızı kullanmanız gereklidir denilebilir.

Kova Burcu Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir?

Kova burcu erkekleri oldukça başına buyruk ve özgür yapıdadırlar. Özgürlüklerinin kısıtlanmasına kesinlikle tahammülleri yoktur. Kendileri ile eğlenebilecek ve enerjik kişilerle arkadaşlık ve aşk ilişkileri yaşamayı tercih ederler. Tüm bu hiperaktif yapılarına rağmen oldukça zeki oldukları bilinmektedir. Dâhilerin burcu olarak bilinen kova burcunun erkekleri, iş hayatında büyük başarılara imza atarlar. Özellikle sayısal bilimlere yatkınlıkları oldukça yüksektir. Kova erkeğini ikna etmek kolay değildir, ancak onları zekânız ile etkilemeniz mümkündür.

Kova Burcu Erkeğini İkna Etmenin Yolları Nelerdir?

Kova burcu erkeğini ikna etmek için karşısında her zaman güler yüzlü ve neşeli olmanız gereklidir. Ancak ciddi bir konu söz konusu ise onu akılcı yaklaşımlar ve zekice fikirler etkileyecektir. Kova erkekleri aynı zamanda dış görünüşe de büyük önem verirler. Bakımlı ve özenli bir görünüm onun gözünde iyi bir algı yaratmanıza ve dikkatini çekmenize olanak verecektir.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Hilal 22 Ağustos 2018

Kova burcu sevgilimi ailemle tanışması için ikna etmek istiyorum ama hiç yanaşmıyor. Ben de bunu yaparken daha cool davranmak istiyorum. Acaba ayrılmak istiyorum falan mı desem?