2016 Ağustos Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans

2016 yılına iyi bir giriş yapan Akrep burçları için bu olumlu başlangıç tüm yılın enerjisini de olumlu etkileyecektir. Birçok konuda yenilenmiş olarak hayatına devam eden Akrepler için bu durum zaman zaman endişeye kapılmalarına neden olsa da, aldıkları sonuçlar bir hayli memnun kalmanızı sağlayacaktır.

Akrep Burcu Ağustos Ayı Aşk Hayatı

Tutku ve aşkın burcu olan Aslan burcu, kadın ve erkeğinin sevdiklerini mutlu edebilecekleri bir aşk insanıdırlar. Akrep erkekleri çekici olmaları ile bilinirken, kadınının ise aşk konusunda mantıklı yaklaşımı daha az hayal kırıklığı yaşamasını sağlamaktadır. Kendilerini aşk insan olarak tanımlayan Akrep burçları için 2016 Ağustos ayı gelgitli de olsa aktif bir aşk hayatı bekliyor.

Akrep Burcu Ağustos Ayı İş Hayatı

Pek çoğu kariyer sahibi olan Akrep burcu için çalışmak ve üretken olmak en önemli mutluluk kaynaklarından biridir. İş yaşamında aktif olmayı seven ve gerçekçi olması ile bazı anlarda öfkesine yenik düşen Akrep burcu için 2016 Ağustos ayı da zaman zaman öfke nöbetleri geçirmenize neden olacak gelişmeleri kapsayan bir aydır. Bu sebeple sakin olmaya özen göstermek yıkıcı olmanın vereceği zararları en aza indirecektir.

Akrep Burcu Ağustos Ayı Para

Paranın onlardan sorulduğu bir burç olan Akrep burcu, iş yaşamındaki başarılı atılımları beraberinde getirmektedir. Ağustos ayı parasal konularda durgunluk yaşayacağınız bir ay olsa da, geçici bir dönem olması genel maddi durumunuzu büyük ölçüde sarsmayacaktır.

Akrep Burcu Ağustos Ayı Evlilik

Evlilik konusunda n z Terazi burcu kadar temkinli yaklaşan Akrep burcu için 2016 Ağustos ayı da evlilik tarihinin kesinleşeceği bir ay olmayacaktır. Evlilik yaşamında oldukça kararlı ve mantıklı olan Akrepler, partnerlerinde en çok güven ve dürüstlük özelliklerine önem verirler.

Akrep Burcu Ağustos Ayı Şans

Hayatlarının birçok döneminde şans yakalarını bırakmaz ve bu durum pozitif ve yaşam dolu bireyler olmalarına neden olur. Ağustos ayının da Akrep burcu için 2016 yılı içinde en şanslı oldukları aylardan biri olacağını söylemek mümkündür.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Ağustos Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans için yorumda bulun

    2016 Ağustos Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Ağustos Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans için ilk yorumu yapabilirsin.