2016 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları

2016 yılı Akrep burçları açısından iş ve finansal hayatının oldukça hareketli geçtiği bir yıl olarak başladı, o şekilde de devam etmektedir.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı

2016 Mayıs ayı Akrep burçları için çok güzel bir ay olacak. Akrep burçları mayıs ayında çok fazla davet, etkinlik ve partiye davet edilebilir. Eğer bekâr bir akrep burcuysanız bu sosyal ortamlarda tanışacağınız yeni kişiler ile güzel bir aşk hayatına yelken açabilirsiniz. Ancak ilişkiniz varsa bu da sevdiğiniz kişi ile birlikte her zamankinden daha hareketli ve eğlenceli bir ay geçireceğinize işaret eder. Tabi bu ikinizin arasının oldukça iyi olacağı anlamına geliyor.

Akrep Burcu Mayıs Ayı İş Hayatı

2016 Akrep burçları için iş hayatlarında yükselmek ve gelirlerini arttırmak için son derece elverişli bir yıl olduğu için Mayıs ayı boyunca da bunun etkisini görmeye devam edecekler. Mayıs ayında karşınıza çıkacak iş fırsatları ve maddi durumunuzdaki yükseliş aslında gelen fırsatları nasıl değerlendirdiğinize göre de farklı şekillerde karşınıza çıkabilir. Risk almaktan korkmayın

Akrep Burcu Mayıs Ayı Para

2016 Akrep burçları için iş anlamında büyük bir yükseliş göstermelerine yardımcı olduğu için buna paralel olarak da gelirlerinde yani para durumunda da gözle görülür bir artış hissedecekler. Eğer borçlarınız varsa bu ayda kapatmaya başlayacak ve birikim yapabilir hale geleceksiniz.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Evlilik

Bu ay akrep burçları için para konusunda destekleyici olsa da özellikle evlilik konusunda dikkat olmaları gerekmektedir. Bu ay düşünmeden vereceğiniz olumlu tepkilere daha sonrasında üzülebilirsiniz. Eğer evlilik ile ilgili düşünceleriniz varsa olumlu ya da olumsuz olarak karar vermeden önce Mayıs ayının bitmesini bekleyin ve vereceğiniz cevapları kibarca ve tatlılıkla erteleyin.

Akrep Burcu Mayıs Ayı Şans

Şans genel bir kavramdır ve Akrep burçları Mayıs ayını şanslı geçirecek demek pek doğru olmaz. Para, kariyer, iş hayatı ve flört gibi konularda şanslı bir ay olsa da, evlilik, aile ilişkileri gibi daha sıcak ve yakın ilişki gerektiren konularda dikkatli davranmaları gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2016 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Mayıs Ayı Akrep Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.