Ağustos 2018 Burç Yorumları – Aşk, Şans, Para ve İlişki Yorumları

Ağustos 2018 burç yorumları her burç için hareketli ve kıpır kıpır görünüyor. Astrolojide yer alan 12 burç için de ağustos ayında bazı değişimlerin olduğu ve bu değişimlerin ışık saçtığını söylemek mümkün.

Yazın getirmiş olduğu doğal mutluluk, sevgi ve aşkla birleştiğinde yaz boyunca keyifli dönem burçları bekliyor olacak. Bunlarla beraber yalnız olan burçlar olduğu gibi yalnız kalmayı tercih edenler de yok değil.

Yoğun bir dönemi geride bırakan ve ağustos ayını tatil için değerlendirmek isteyen burçlar; güneş, kum, deniz tatilinin yanı sıra doğada kendilerini bulacaklar.

Bu ay içerisinde dinlenme, dinginleşme ve sadeliğe adımlar atılacak. Yorgunluktan sıyrılmayı amaçlayan burçlar için ağustos ayı en ideal aylardan biri olacak.

Ağustos 2018 Burç Yorumları

  • 2018 burç yorumlarına dikkat ettiğinizde özellikle yaz aylarının daha hareketli olduğu dikkatinizi çekecektir. Gerek iş anlamında gerek sosyal anlamda 3 ay boyunca dolu dolu zaman geçirmek mümkün olacak.
  • Koç burcu aşk yorumları, balık burcu yalnızlık dinlencesi ve daha pek çok önemli konu ağustos ayında kendini göstermeye başlayacak. Ağustos ayı boyunca kıpır kıpır, sürprizlerle dolu bir dönem burçları bekliyor olacak.
  • Burç yorumları 2018 Ağustos ayında daha farklı kıstaslarla göz önüne gelecek. Hayatını köklü olarak değiştirmek isteyenler için bu ay büyük fırsatlar sunacak. Değişim yerine durağan bir süreci tercih edenler ise Ağustos sıcaklarında bedenlerini ve ruhlarını dinleme şansı elde edecekler.

Koç Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Koç burcu kadın ve erkekleri için 2018 Ağustos ayı beklenmedik şekilde hareketli ilerleyecek. Yıl boyunca iş odaklı yaşayan koçlar, ağustos ayında da ne yazık ki iş performanslarını korumaya devam edecekler.

Her ne kadar çalışmayı sevseler de bünyelerindeki yorgunluk, koçların kendilerini kötü hissetmesine neden olabilecek. Çalışmalarının karşılığını ağustos ayının sonuna doğru fazlasıyla alacaklarından emin olabilirler.

Koçların en şanslı olduğu konulardan biri de para olacak. 11 Mayıs’ta Uranüs’ün para çemberinden geçmesi, koçların bereketli bir döneme girmesini sağlayacak.

Mayıs itibariyle başlayan bu durum kasım ayına kadar etkisini sürdürecek. Özellikle ağustos ayında ani para kazanmalar ve ani kaybetmeler, koçların dikkat etmesini gerektirecek.

Koç Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Aşk hayatındaki karmaşadan bir türlü sıyrılamayan koçlar, ağustos ayı boyunca ikilemde kalacaklar. Kararsızlık yaşadıkları en önemli konu ise evlilik olacak.

Uzun süreli ilişkisi olan koçlar için ağustos ayı önemli kararlar almakla geçecek. Partnerine güvenen fakat evlilik için kendine güvenmeyen koçlar, ay sonunda doğru olan kararı vermiş olacaklar.

Koç burcu ağustos ayında partneriyle küçük kaçamaklar yapmaya vakit ayırmalı. Çok çalışıyor olması, ilişkisi üzerinde pek de olumlu yansımalara neden olmuyor. Dolayısıyla ilişkisine ve sevdiği kişiye özel vakit ayırma konusunda enerji harcamalı. Aksi halde tartışmaların başlaması an meselesi gibi.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Boğa burcu 2018 yılında iniş çıkışlı bir sürece girecek. Hem iş hayatında hem de ilişkileri konusunda kendini toparlamayı ve gözden geçirmeyi bilmesi son derece önemli.

İş hayatında yaşayacağı bazı kargaşalar, yaz boyunca başının ağrımasına neden olabilir. Özellikle 27 Ağustostaki ay tutulması, boğaların iş dünyasında ufak bir çalkantıya sebebiyet verecek.

Parasal konularda ani kararlar almaması gereken boğalar, ortaklı işler için ağustos ayını seçebilirler. Bu ay içerisinde bazı birleşimler bereketli kazançlar elde etmelerini sağlayacak.

Haziran sonu ağustos başına kadar işlerde biraz sakinliği, tercih etmeleri daha kazançlı çıkmalarına yardımcı olacak.

Boğa Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Boğa burcu, aşk hayatında önemli kararlar alması gereken bir döneme girecek. Ağustos ayında söz, nişan, evlilik gibi kararlar boğaların sorumluluk duygusunda ciddi ilerlemeler kaydedecek. Üstelik bu ilerlemeler sayesinde istedikleri aile saadetini de yakalamaları mümkün olacak. Yuva kurma istediği boğaların içinde her zaman var olan bir istek. Bunu gerçekleştirmek için ağustos ayı oldukça ideal bir ay olacak.

Ağustos ortasında partnerinin ailesi ve arkadaşlarıyla tanışma ortamında bulunacak olan boğalar, süreç içerisinde hiçbir şeye kesin gözüyle bakıp rahat hareket etmemeliler. Ellerinden geldiğince nazik ve saygın hareketlerle partnerinin yanında olmaya özen göstermeliler.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Yorumları

İkizler burcu için 2018 daha çok finans yılı olarak ilerleyecek. Maddi kaygılarının arttığı aynı zamanda kazançlarını katladığı başarılı bir sürece doğru ilerleyecek.

Kazanmak için elinden geleni yapan ve bir süredir parasal dengeleri oturtamamış olan ikizler, ağustos ayında çalışmalarını biraz daha arttırmalı. Özellikle iş değişimi ve farklı sektörlere geçiş konusunda ağustos ayı ideal bir ay olabilir.

Şanslı bir döneme giren ancak bunu değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşayan ikizler, kafalarını rahatlatmanın bir yolunu bulmalılar.

Haziran ayında hayalini kurdukları tatili gerçekleştiremezlerse ağustos ayı da son derece ideal bir süreç olabilir. Hem dinlendikleri hem de daha sağlıklı düşündükleri bir tatil, ikizlere kendini iyi hissettirecektir.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Hayatının neredeyse tamamında kararsızlıkları nedeniyle mutsuz hisseden ikizler, 2018 yılının ağustos ayında da aynı dertten muzdarip olacaklar.

Ağustos ayına kadar ikizleri bekleyen gergin bir sürecin olacağını söylemek mümkün. Devamlı düşünceli ve tedirgin hisseden ikizler, aşk konusunda kendilerini özgür bırakma sorunu yaşayacaklar.

Ağustos ayında şanslarının yanlarında olmaması, güzel bir ilişkiyi bitirmelerine neden olacak.

İkizler burcunu, ağustos ayının son haftasında yeni bir tanışıklık bekleyecek. Bu tanışıklık gerçek aşkı bulduğunu ve kaçırmaması gerektiğini ortaya koyan en önemli fırsat olacak. Bu sebeple adım atarken cesur olmaya, kuralları doğru şekilde uygulamaya özen göstermeli.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Yorumları

En çalışkan burçlar arasında yer alan ve bu konuda her zaman aynı azmi muhafaza edebilen yengeçler, ağustos ayında da çalışmalarını sürdürecekler.

Yaz mevsiminin rehavetini üzerinde hissetmeyen yengeç burcu, havanın sıcak olmasına bakmadan kendini işine kolayca odaklayabilecek. Bu alanda yapacağı yatırımlar, yengeçlerin ne denli doğru kararlar aldığını ortaya koyacak.

Parasal dengelerin değiştiği ağustos ayında bazı sorumluluklar, yengeçlerin canını sıkacak. Ödemeleri gereken paralar biriktiği için ay sonundan başına kadar borç düzenlemeleri yapmaları gerekecek.

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Tam anlamıyla aşk burcu olan yengeçler, ağustos ayında bu özelliklerinin hakkını verecekler. Bu zamana kadar evlilikten korkan ve kendini geri planda tutanlar için ağustos ayı evlilik ayı olacak.

Adım attıkları partnerlerinin her şeye değdiğine inanan yengeçler, ay sonunda ciddi adım atabilecekler.

Başarılı bir burç olan yengeç, ikili ilişkilerinde de aynı başarıyı muhafaza edebilecek. Partnerini etkileyebileceği özellikleri ile aşkının her zaman hareketli olmasını sağlayacak.

Sevgiye ve birlikte geçirilen kaliteli zamana önem veren yengeçler, ağustos ayında bu konuda biraz daha planlı ve programlı adımlar atacaklar.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Çoğu zaman iş odaklı yaşam süren aslanlar, ağustos ayında da aynı durumu sürdürecekler. İşleri ve kazançları, aslanların hayatında önemli bir noktaya gelecek.

Kaliteli yaşam için iyi bir iş kurma hayaline sahip olan aslanlar, ağustos ayında bu hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edecekler. Uzun zamandır kendilerine sordukları doğru iş seçeneğini bu ay itibariyle gerçeğe döndürebilecekler.

Parasal konularda elinin rahatladığı bir döneme giren aslan burcu, ağustos ayında harcamaları konusunda rahat hareket edebilecek. Kişisel harcamalarının yanı sıra çevresindekiler için yapacağı ufak sürprizler, bütçesinde zorlanmalara neden olmayacak.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Tam anlamıyla aile burcu olan aslan, ağustos ayında ailesi ile keyifli vakit geçirmenin yollarını bulacak. Çoğu zaman birkaç saatle yetinmeyen aslanlar, ailesine düşkün özellikle çocukları için ideal bir ebeveyn olarak gösterilmekte.

Ağustos ayında ufak bir tatil düşünen aslan burcu için ay sonu oldukça ideal bir süreç. İkili ilişkilerinde ilerleme kaydedeceği bu dönemde, 27 Ağustos tutulması etkisini güçlü şekilde hissettirecek.

Bir süredir yalnızlık nedeniyle kendini sorgulayan aslanlar ağustos ayında bu yalnızlığı kırmanın yollarını bulacaklar. Uzun süredir etkisini hissettiren boşluğu bu sayede doldurmuş olacaklar.

Başak Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Ömrünü çalışmaya adamış burçlardan biri olan başaklar, 2018 yılında da aynı performansı sürdürmeye devam edecekler. İstedikleri şeyi elde edebilmek için çalışmayı huy edinecek ve çok da karlı olacaklar.

Bir süredir yalnız kalan ve kendini yıpranmış hisseden başaklar için iş ortamı iyi bir dost olacak. Yeni tanışıklıklar ve arkadaşlıklar, başakların daha güçlü hissetmesine yardımcı olacak.

Parasal açıdan zorlu bir sürece girecek olan başaklar, istedikleri alışverişleri yaparken geçim sıkıntısı yaşayabilirler. Ödemelerini ve hesaplamalarını iyi yapmaları, ay sonunda rahat nefes almalarına yardımcı olacak.

Başak Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Çok uzun süreli ilişkilerde aşka olan inancı zayıflayan başaklar, 2018’de ciddi bir değişim içine girecekler. Hem istedikleri mutlu yuvaya bir adım yaklaşacaklar hem de hayata biraz daha pozitif bakabilecekler. Aradıkları kişiyi bulduklarına inanmaları, başaklar için çok önemli.

Satürn’den alacağı enerjiyle kendini güçlü ve daha sevgi dolu hissedecek olan başaklar, aşklarını tazeleyecekler. Ağustos ayı başaklar için değişim ayı olacak.

Yıpranmış ilişkilerin canlandığı, bekâr başakların yeni aşklara yelken açtığı ve çocuk düşünen başaklar için sürprizlerin olduğu bir ay söz konusu olacak.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Yorumları

2018 yılında emlak işinde kendini ispat edecek olan teraziler, ev alım satımı ve arazi kazancı konusunda birtakım tecrübeler elde edebilecekler.

Son dönemlerin en popüler kazanç yollarından biri olan emlak sektörü, terazi burcu için de güzel bir para kaynağı olacak. Kazançlarını arttırmak adına biraz daha geniş alana yayılmaları gerektiğini akıllarından çıkarmamalılar.

Terazi burcu için ağustos ayı, sorumluluk ayı olacak. Ailesine karşı birtakım sorumlulukları bulunan teraziler, ay boyunca sağlık nedeniyle ailesinin yanında yer alacak. Sıkıntılı geçecek olan bu süreçte kendilerini güçlü hissetmeleri oldukça önemli.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Terazi burcu, ağustos ayında partneriyle ufak tefek tartışmaların içine girecek. Sorumluluklarını üstlenmeyen ve ilişkiye sahip çıkmayan bir partner, terazilerin öfkelenmesine neden olacak.

Bir süredir elinden geldiğince tek yönlü mücadele veren terazi burcu ay sonunda büyük bir patlamayla içindekileri dile getirebilecek.

Bekâr olan teraziler için ağustos ayı yeni bir başlangıç ayı olacak. Tanıştıkları yeni biriyle gerçek bir ilişkiye yelken açabilecekler. Bu süreçte sakin olmaları ve işleri ağırdan almaları önemli bir adım olacaktır.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Jüpiter’den alacağı yoğun tempo ile elinden gelenin fazlasını yapacak olan akrepler, ağustos ayında hayatın tadını fazlasıyla çıkaracaklar. Hem iş hem sağlık hem de sosyal ilişkiler açısından ağustos ayı akreplere oldukça cömert davranacak.

Birçok açıdan şanslarının yüzüne güldüğü bu süreç, uzun süredir içinde oldukları sorunu çözmelerine yardımcı olacak.

Parasal açıdan dengeli bir döneme giren akrepler daha fazla kazanma isteklerini gerçekleştirebilecekler. Bu sayede yazın sonu için planladıkları tatili çok daha rahat şekilde gerçekleştirebilecekler.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Aşk hayatıyla ilgili birçok şeyi yoluna koyan akrepler, yoğun tempolu bir sürece girecekler. Bu süreç içerisinde hem eğlenebilecekleri hem de hareketli geçirebilecekleri ilişkileri sürdürmeyi tercih edecekler.

Bir süredir evlilik için cesur adım atamayan akrep burcu, ağustos ayında bu sorumluluğu alabilecek olgunluğu hissedecek. Doğru şekilde adım attığında partnerinin ona ılımlı yaklaşması çok daha kolay olacak.

Yay Burcu Ağustos 2018 Yorumları

2018 yılı yay burcu için neşe dolu geçecek. Yıl içerisinde birtakım olumsuzluklar baş gösterse de yaylar, Jüpiter yardımıyla bu sorunun üstesinden gelmeyi başarabilecekler. Üstelik aşmaları çok da kolay olmayan bu sorun, yayların daha güçlü olmasına yardım edecek.

Ağustos ayında iş ve para konusunda hareketli ve bereketli bir döneme girecek olan yaylar, kazançlarını nasıl değerlendirmelerini gerektiğini iyi bilecekler. Uzun zaman geçmeden istedikleri kazanç yolunu farklı kaynaklardan çeşitlendirebilecekler.

Yay Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Aşk hayatı her zaman dengede olmayan ve çoğu zaman gelgitler yaşayan yaylar, ağustos ayında dingin bir ruh haline bürünecekler.

Düşündükleri ve kendilerini iyi hissettikleri bu dönemde ellerinden geldiğince sağlıklı bir birliktelik hayali kuracaklar. Bu nedenle gelgitlerini bir kenara bırakıp sorumluluk almaya başlayacaklar.

Kıskançlık konusu, yaylar için en hassas konulardan biri. Ağustos ayının 3. haftasından sonra bu konuda bazı problemler kendini göstermeye başlayacak. Doğru adımları atmaması halinde yayların ilişkisinin son bulması mümkün.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Oğlak burcu için 2018’in ağustos ayının ortasından sonra önemli değişimler kendini gösterecek. Özellikle iş ortaklıkları düşünen oğlaklar için Ağustos, önemli bir dönemeç olacak. Bu süreçte doğru ortakları seçmeleri, oğlakların kısa zamanda hızla ileri sıçramalarına yardım edecek.

İş dünyasının aranan elemanlarından biri olan oğlaklar, ağustos ayında çalışma performansları için özel ödüller alabilirler. Üstelik hızla tanınmaları ve hayatlarında yeni sayfalar açmaları da an meselesi.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Bir süredir aşk hayatını gözden geçiren oğlaklar, ağustos ayında odaklanma sorunu yaşayacaklar. Uzun gerginliklerin ve tartışmaların olduğu bu dönemde, dinlenmeye çekilmek ve bolca rahatlamak ilişkinin kurtulmasına yardımcı olacaktır.

Evlilik için gün sayan oğlaklar, hayal ettikleri yuvaya kavuşurken mutlu olduklarını derinden hissedecekler. Her ne kadar ufak tefek pürüzler kendini gösterse de evliliğin güzel yönlerini görmek, oğlaklar için kolay olacak.

Kova Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Kariyer basamaklarını hızla tırmanmayı seven kovalar için ağustos ayı yeni fırsatlar ayı olacak. Doğru atılımları gösterdiğinde çok başarılı sonuçlar alan kova burcu, bu ay içerisinde de aynı şekilde doğru hamleleri yapacak.

Kazançtan çok çalışma sevgisi bulunan kovalar için 2018 yılı yoğun bir tempo ile geçecek. Hayal ettikleri işi yakalama ve sürdürme başarısı elde edecekler.

Bir süredir parasal sıkıntı içine giren kova burcu, ay sonunda bu sorunu arkasında bırakacak. Üstelik biriktirmek için istediği para tutarı da bu ay sonunda hemen hemen dengelenmiş olacak.

Kova Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Aşkla arası pek iyi olmayan ve sevgisini gösterme konusunda ciddi sorunlar yaşayan kovalar, ağustos ayında kendilerini yalnız hissedecekler.

İşe olan düşkünlükleri ev ortamında birtakım gerginliklerin yaşanmasına, kovaların mutsuz hissetmesine neden olacak. Bu süreç içerisinde ne kadar anlayışlı ve hoşgörülü olurlarsa kovaların kazanma şansı da bir o kadar yüksek olacaktır.

Balık Burcu Ağustos 2018 Yorumları

Çevresi tarafından çok sevilen fakat insanları yoran burçlardan biri de balıklardır. En ufak detayları kendine dert edinmesi, balıkların psikolojisinde ciddi yorgunluklara neden olmaktadır. Bu özelliği sebebiyle kendini biraz bitkin hissettiği bir döneme girecektir.

Ağustos ayı boyunca hareketli geçecek olan iş hayatı, balıkların kazançlı çıktıkları bir ay olacak. Ay boyunca işini severek yapmanın mutluluğu, balıkların iyi bir çalışan olmasını sağlayacak.

Balık Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumları

Aşk hayatında bir süredir mutsuz hisseden balıklar, şansın yüzlerine gülmesi sonucunda hareketli bir sürece girecekler. 2018 yılında biten ve başlayan ilişkilerin yoğun temposu balıkları yorsa da ağustos ayında güzel bir birliktelik içinde olacaklar.

Aile kurma özlemi olan ve evliliğe oldukça sıcak bakan balıklar, evlilik kararı alacakları bir sürecin içinde olacaklar. Uzun birliktelik sonucunda evliliğin sorumluluğunu almak, balıkların çok daha iyi hissetmesine yardım edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Aşık dedi ki:

    Yazdıklarınızı sürekli takip ediyorum. Ağustos ayında düğünüm var. Yazdıklarınız beni çok mutlu etti. Teşekkürler..