Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları

Temmuz 2018 balık burcu yorumları, balıkları memnun edebilecek yorumlardır.

Çoğu zaman hareketli ve yüksek tempoya alışkın olan balıklar, yorulduklarını ve daha fazla çalışmak istemediklerini düşündükleri bir sürece girecekler. Bu süreci dinlenerek atlatabilecekleri temmuz ayında balıkları güzel birkaç sürpriz bekliyor olacak.

Balık burcu, 2018 yılı boyunca zaman zaman gerginlikler ve sıkıntılar yaşayan burçlardan biri olacak ancak enerjisini yüksek tutması, sıkıntıları aşmasına yardımcı olacaktır.

Temmuz 2018 Balık Burcu Aşk Yorumları

Balık burcu erkekleri için de kadınları için de aşk insanı demek doğru olacaktır. Âşık olmadıkları hiç kimseyle birliktelik yürütemeyen balıklar, yeni aşklar için doğru zamanı beklemeli. Aceleci olmaları ve yanlış kişiyi tercih etmeleri kısa süre içinde pişmanlık duymalarına sebebiyet verebilir.

Balık burcu aşk hayatı çoğu zaman hareketli geçse de yalnızlıktan şikâyetçi olan balıklar için temmuz ayı müjde içiyor olabilir. Birkaç tanışıklık için yeni ortamlara girip çıkmaları, balıkların aşkı bulmalarına yardımcı olacaktır.

Temmuz 2018 Balık Burcu İş ve Eğitim Yorumları

Balık burcu kariyer konusunda oldukça keskin kurallara sahiptir. İşi onun için değerlidir ve bu konuda elinden geldiğince çaba sarf etmeyi tercih etmektedir.

İş konusunda stresli ve yoğun bir dönem geçiren balıklar, temmuz ayında biraz dinlenmeyi planlamalıdır. Aksi halde aradıkları huzuru bulmaları bir hayli zor olacaktır.

Eğitime giren tatil molası, balıkların sevincini arttıran bir mola olacak çünkü okul hayatının, sınavların stresi balıklar için ciddi sıkıntılar yaratıp yorgunluğa neden olmuştu. Biraz dinlenip kendilerine gelmeleri, yeni sezonun daha kolay geçmesi için yardımcı olacaktır.

Temmuz 2018 Balık Burcu Para Yorumları

  • Balık burcu para konusunda çok savruk bir yapıya sahip değildir. Ne çok tutumlu ne de çok savruk bir burç demek doğru olacaktır. Dolayısıyla kontrollü olduğu için para sıkıntısına düşmesi de kolay olmayacaktır.
  • Temmuz ayında bazı özel harcamaları olacak olan balıklar, ay ortasında ödemeleri gereken borçları yeniden hesaplamalı.
  • Bir süredir eline gelmeyen ödenekleri nedeniyle sıkıntı yaşayan balıklar, alacaklarını alıp daha rahat bir ay geçirebilirler.

Temmuz 2018 Balık Burcu Şans Yorumları

Balıklar için şanslı burç demek doğru olacaktır çünkü hayatlarının büyük bir kısmında şans yanlarında olmuştur. Her ne kadar balık burcu şans oyunlarına düşkün olmasa da elini attığı her durumdan kazanç temin edebilen bir şans onlardan yanadır.

Hayata pozitif bakmayı bilen ve her zaman enerji dolu olan balıklar, temmuz ayında da şanslarını bu doğrultuda arttırmayı başarabilirler.

Temmuz 2018 Balık Burcu Sağlık Yorumları

Balıklar sağlıkları konusunda devamlı tedirgin ve panikli bir yapıya sahiptirler. Bu özellikleri nedeniyle temmuz ayında ufak hastalıklar yaşayıp büyük stres altına girebilirler.

Çoğu zaman en ufak rahatsızlıkları büyütebilen balıklar, temmuz ayının sonunda da ufak tefek problemlerle mücadele etmek durumunda kalabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları için yorumda bulun

    Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Temmuz 2018 Balık Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.