3 Haziran 2016 Boğa Günlük Burç Yorumları

25 Nisan 2016 Koç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Mayıs 2018 Yorumları

2016 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları

2016 Ağustos Balık Burcu Yorum Aşk Para Şans

Aylık Burç Yorumları 29 Haziran, 12:00'de eklendi

Güzel havalarda duygusal yönleri daha ağır basan balık burçlarını şanslı olacakları bir dönem bekliyor. Kariyer ve eğitim gibi konularda birçok şeyin rayına oturacağı Ağustos ayında gelecekten beklentilerinizi doğru bir şekilde şekillendirmeniz gerekmektedir.

Balık Burcu Ağustos Ayı Aşk Hayatı

Bekâr balık burçları için sevmenin ve sevilmenin tam zamanı olan bir ay içinde bulunuyorsunuz. Romantik yönlerinizi partnerinize göstermek için her fırsatı değerlendirmeniz mutlu bir aşk hayatına sahip olmanızı sağlayacaktır. Evli olanların ise, eşleri ile birlikte küçük kaçamaklarla aşklarını tazeleyebilecekleri mükemmel fırsatlardan birdir.

Balık Burcu Ağustos Ayı İş Hayatı

İş yaşamınızda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için kalbinizi değil mantığınızı dinlemelisiniz. Kaçtığı takdirde bir daha gelmesi zor olan fırsatları kaçırmamaya bakmak uzun vadede maddi sıkıntılarınızı geride bırakacaktır. Aynı zamanda sizi küçükseye birçok kişiye de kendinizi cesaretinizle göstermenin en uygun zamanlarından biridir. Duygusal olduğunuz kadar aklınızın da nelere çalıştığını göstermekten kaçınmayın.

Balık Burcu Ağustos Ayı Para

İş yaşamınızın hareketlenmesi ile parasal konulardaki sıkıntılarınızda yerini rahatlamış bir cüzdana bırakacaktır. Ancak bu çok yeni olan parasal gelişme harcamalarınız konusunda sizleri gaflete düşürmesin. Olabildiğince temkinli harcamalarda bulunmak sevdiğiniz kişilere daha çok sürpriz yapmanızı sağlayacaktır.

Balık Burcu Ağustos Ayı Evlilik

Aşkı evlilikle sonlandırma konusunda üstünüze olmayan Balıklar için uzun süredir peşinde koştuğunuz kişiye evlilik teklifi etmenin tam zamanıdır. Hayatınız için alacağınız riskler sadece iş yaşamı ile kısıtlamak yerine, aşk hayatınızda da kesin kararlar alarak hak ettiğiniz mutluluğu kısa sürede bulabilirsiniz.

Balık Burcu Ağustos Ayı Ve Şans

Aşk konusunda şans faktörü romantik ve duygusallığınız ile kaçınılmaz bir durum olurken, iş yaşamındaki şanslılığınız Ağustos ayı boyunca sürecektir. Elinize geçen bu imkânı iyi değerlendirmeniz ve riske girmekten korkmamanız aşkta olduğu kadar iş hayatında da mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.