2016 Ağustos Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans

Yay burcu için 2016 yılı tam anlamıyla altın yıllardan biri niteliğinde ilerlemektedir. Birçok şeyi bu yıl içinde keşfetmiş olan yay burcu, başkalarının tecrübelerinden de yararlanmayı ihmal etmemelidir. İş ve aşk yaşamlarında büyük ölçüde başarının yanlarında olduğu bir yıl olacaktır.

Yay Burcu Ağustos Ayı Aşk Hayatı

2016 Haziran ayı sonrasında iş ve ailevi sıkıntılarla karşılaşacak olan Yay burcu için Ağustos ayı da bu zorlu döneme dahil aylardan biridir. Yoğun bir iş yaşamı nedeniyle sevdiklerinizi ihmal etmeniz an meselesidir. Evli olmayan Akrep burçları da iş yaşamındaki olumsuzlukları birlikte olduğunuz kişiye yansıtmanız Ağustos ayı içinde birbirinizden uzaklaşmanıza neden olacaktır.

Yay Burcu Ağustos Ayı İş Hayatı

Hayatını yeniden gözden geçirme planı yapan yay burcu için iş yaşamında önemli gelişmelerin yaşanacağı bir dönemin içinde bulunmaktasınız. Ağustos ayındaki astrolojik gelişmeler iş yaşamınızı zaman zaman olumlu etkilerken, Eylül aylarına doğru bazı olumsuzluklar yaşamanız olasıdır.

Yay Burcu Ağustos Ayı Para

Para harcama konusunda ilerisini düşünmeyen yay burcu için genel anlamda para sıkıntısı çekmek çoğu zaman başlarına gelen bir durumdur. Bütçelerini aşan harcama yapmak onlar için çok önemsenecek bir durum olmazken, yatırım konusunda ise risk almaktan kaçınmayan kişilerdir. 2016 Ağustos ayı içinde parasal durumları bir önceki dönemlere göre çok köklü değişikliklerin olacağı bir ay değildir.

Yay Burcu Ağustos Ayı Evlilik

Evlilik konusunda çok fazla duygusal olmaktan çekinen Yay burcu, çapkınlıkları ile bilinen erkeklerinin eşlerini zaman zaman kıskandıkları da görülmektedir. Evlilik müessesinin ciddiyetinin farkında olan Yay burcu bu riski göze almaktan korktuğu için Ağustos ayı da evliliği erteledikleri bir ay olacaktır.

Yay Burcu Ağustos Ayı Şans

Yay burcu şansın ayaklarına gelmesini beklemez ve kendileri giderler. Çoğu kez şanslarını kendi oluşturan bu burç için, Ağustos ayında şanssız olacaklarını söylemek doğru olmayacaktır.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Ağustos Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans için yorumda bulun

    2016 Ağustos Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Ağustos Yay Burcu Yorum Aşk Para Şans için ilk yorumu yapabilirsin.