2016 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları

2016 yılının aralık ayında koç burcu aşk hayatında hüzünlü bir dönem geçirebilir. Koç burcu şansı ile tanınan bir burç olmasına rağmen aralık ayında da hep hayalini kurduğu uzun süreli ilişkiyi bulamayacak. Koç burcu kariyerinde ise aşk hayatının tersine yeni fırsatlar yakalayabilme imkanına sahip olabilir. Aralık ayı içerisinde koç burcu parasal konularda denge kurmaya çalışmalı ve kendini maddi açıdan yıpratmamalıdır.

2016 Aralık Ayı Koç Burcu Aşk Yorumları

Aralıkta koç burcu aşk hayatında durgun bir dönem geçirecek olsa da iş amacı ile gideceği çeşitli toplantı ve yemeklerde yeni insanlar ile tanışabilir ve bazıları ile duygusal yönden yakınlaşabilir. Ancak bu yakınlaşmaların ciddiye binmesi düşük bir ihtimal gözüküyor. Duygusal yönden kırılmamak adına koç burcu aralık ayında kısa süreli ilişkilere girmekten kaçınmaya özen göstermelidir. Koç burcu aşk konusunda yanar döner ve uçarı bir burç olduğu için bu dönemde Mars’ın da etkisi ile karşısına kendisi gibi insanların çıkması muhtemeldir. Aralık ayında evli olan koç burcu insanlarının partnerleri üzerinde fazla baskı kurmaları karşılarındaki kişiyi boğabilir ve kendilerinden soğumasına sebebiyet verebilir.

2016 Aralık Ayı Koç Burcu Kariyer Yorumları

Aralık ayı içerisinde koç burcu kariyeri ile ilgili fırsatları değerlendirmeden önce soğukkanlılığını korumalı ve olası iş değişikliklerine karşı dikkatli davranmalıdır. Çoğu zaman ağır işkolik olabilen koç burcu kariyer konusunda sıkıntılı bir dönem geçirebilir ve çalıştığı iş yerinden ayrılması söz konusu dahi olabilir.

2016 Aralık Ayı Koç Burcu Şans Yorumları

Koç burcu şansına her ne kadar güvense de aralıkta kendisine olan bu güveni çevresi tarafından yanlış anlaşılmasına neden olabilir. Koç burcu şansını kullanarak ne kadar önlemeye çalışsa da aralık ayında hem iş hayatında hem de özel hayatında çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalabilir.

2016 Aralık Ayı Koç Burcu Para Yorumları

Aralıkta koç burcu para konusunda risk oluşturan herhangi bir problem yaşamayacak fakat karakterinde bulunan ağır hırs duygusu ciddi manada yorulmasına neden olabilir. Koç burcu parasal açıdan tutumlu olması gereken bir dönem geçireceği için stres yapmamaya özen göstermelidir. Çevresinde yer alan varlıklı kişilerden destek alarak koç burcu para açısından aralık ayını en az zararla atlatma fırsatına sahip olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2016 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Aralık Ayı Koç Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.