2016 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları Aşk Para Şans

Aralık 2016’da kova burcu kariyer hayatında sıkıntılı dönemler geçirebilecek olsa da gezegeninin de etkisi ile bu süreci en az zarar ile atlatma imkanına sahip olacak. Diğer gezegenlerin geriye doğru hareket etmesi sebebiyle kova burcu şans konusunda da çeşitli aksilikler ile karşılaşacağı bir ay yaşayabilir. Kova burcu kariyerinde kasım ayında olduğu kadar aktif bir dönem sürmeyecek ve iş temposu bu ay bir nebze olsun düşecek. Bu da iş hayatına verdiği zamanı azaltacak ve bu sayede kova burcu aşk ve özel hayat konusunda kendisine daha fazla vakit ayırabilir hale gelecek. Aralık ayında kova burcu para konularında olumsuz gelişmelerle uğraşmak zorunda kalabilir fakat canını ciddi derecede sıkacak herhangi bir problem olmayacak.

2016 Aralık Ayı Kova Burcu Aşk Yorumları

Aralıkta kova burcu aşkta karşısına gelen fırsatları isteksizliği nedeni ile kaçırabilir ve bu sebeple sonrasında ciddi pişmanlıklar yaşayabilir. Aralık ayı içerisinde bir ilişkiye başlamadan önce kova burcu aşk hayatında nasıl birisini istediğine emin olmalı ve adımlarını da buna göre atmalıdır.

2016 Aralık Ayı Kova Burcu Kariyer Yorumları

Aralık ayında kova burcu kariyerinde tempo düşüklüğü yaşayabilir ancak bu iş konusundaki verimliliğini azaltmayacak. Yeterince sabır göstermesi durumunda aralıkta kova burcu para kazanma konusunda ciddi gelirler elde etme imkanı bulabilir. Kariyer planlaması yapmadan önce bir süre daha araştırma yapması kova burcunun kesinlikle yararına olacaktır. Aralıkta iş hayatında problem yaşamak istemeyen kova burcu duygusal düşünmekten kaçınma yoluna gitmelidir.

2016 Aralık Ayı Kova Burcu Şans Yorumları

Aralık ayında kova burcu şansını kullanarak giriştiği her işte daha istekli hareket edebilir. Yine bu ay içerisinde kova burcu şansının da etkisi ile kariyer basamaklarını daha hızlı adımlarla çıkabilir ve hep istediği mevkilere erişme fırsatı bulabilir.

2016 Aralık Ayı Kova Burcu Para Yorumları

Aralık ayında kova burcu parasal konularda geçmişte yaşadığı sorunlarla yeniden karşılaşabilir. Para konularında duygusal hareket etmek kova burcuna zarar verebilir ve çeşitli kayıplar yaşamasına neden olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları Aşk Para Şans için yorumda bulun

    2016 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları Aşk Para Şans için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Aralık Ayı Kova Burcu Yorumları Aşk Para Şans için ilk yorumu yapabilirsin.