2016 Haziran Ayı Akrep Burç Yorumları

ziran ayı Akrep burçları için bir aşk böceğine dönüşme ayı olacak. Aşk açısından yükselen yıldızınız ise size sağlık konusunda birazcık rahatsız edebilir. Bu düşüşe dikkat etmeniz gerekir.

Akrep Burcu Haziran Ayı Aşk Hayatı

Gözlerinizden kalp baloncukları çıkartacak bir ay yaşayacaksınız. Sevgiliniz ya da eşiniz varsa bu ayı birlikte baş başa planlar yaparak geçirebilirsiniz. Eğer hala bekârsanız bu ay popülerliğiniz üzerinizde olacak. Etrafınıza şöyle bir bakmanız yeter de artar bile, sevgili adayları bulmak için. Şeytan tüyü Haziran ayında sizin cebinizde gezecek bunu unutmayın ve bu ayı iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Haziran Ayı İş Hayatı

Haziran ayı iş hayatınız açısından oldukça sıradan geçecek. Eğer yeni projelere başlamayı düşünüyorsanız temposu ve enerjisi düşük olacak bu ayda yapmamanız önerilir. Siz güzel havaların tadını çıkartın ve bırakın yeni projeler biraz daha kuluçkada beklesinler. Kim bilir belki de bu kuluçka döneminin ardından aklınıza harika fikirler gelebilir, hiç beklemediğiniz kişilerden projeleriniz için destek görebilirsiniz.

Akrep Burcu Haziran Ayı Para

İş hayatınız biraz durağan olunca bu para konularına da yansıyabilir. Bu nedenle Haziran ayı gelirlerinizde bir eksilme görülmese de sürpriz artışlar da beklemeyin. İş hayatınız, ekstra işlerini şu aralar biraz tıkanmış durumda. Ancak tabi bu durum uzun sürmeyecek. Hali hazırda bekleyen işlerinizi tamamlamakla uğraşabilirsiniz.

Akrep Burcu Haziran Ayı Evlilik

Aşk hayatının bu kadar aktif olduğu ve bu kadar yolunda gittiği bir ayda tabı ki evlilik hazırlıkları yapmak, evlenme kararı almak ve hatta bunu hayata geçirmek çok tabi daha kolay olacak. Haziran ayında evlenmek ya da evlilik kararı almak Akrep burçları için son derece şans getiren bir karar olacak.

Akrep Burcu Haziran Ayı Şans

Şans olarak kendinizde neyi görüyorsunuz? Eğer şanstan kastınız piyango tutturmaksa bu ay pekte şanslı olduğunuz söylenemez ancak hayatınızın eşişini bulmak, evlenmek, eğlenmek sizin için şansı ifade eden kavramlar ise evet, Haziran ayında çok şanslı bir ay geçirmiş olacaksınız denebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Haziran Ayı Akrep Burç Yorumları için yorumda bulun

    2016 Haziran Ayı Akrep Burç Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Haziran Ayı Akrep Burç Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.