2016 Temmuz Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans

 

2016 Temmuz ayı akrep burcu yorumları, akrep burçlarının temmuz ayında şanslı ve mutlu bir dönem geçireceğini belirtmektedir. Bolca seyahatlerin, sınırsızca alışverişlerin, güzel iş anlaşmalarının belirdiği temmuz ayında akrep burçlarının yıldızı oldukça yüksek.

2016 Akrep Burcu Temmuz Ayı Aşk Durumu

Temmuz ayında tesadüf aşklar bekâr olan akreplerin kapısını çalacaktır. Evli olanlar ise eşleri ile birlikte huzurlu bir aşk yaşayacaklar, birlikteliklerini tazelemek adına uzun tatillere çıkacaklardır. Her ne kadar ikili ilişkilerinizde yaşayacağınız yanlış anlaşılmalar olsa da telafisini en iyi yapacak olan burçtur akrep burcu. Sevdiği insanın gönlünü almasını bilen yapısı sayesinde uzun kırgınlıkları yaşamayacağınız pozitif, olumlu ve yapıcı burçlardandır.

2016 Akrep Burcu Temmuz Ayı Kariyer Hayatı

Bol maddi getirisi olacak, şanslı ve bereketli bir dönem sizleri bekliyor. Cömertliğiniz sayesinde çevrenizde bundan nasibini alacaktır. Kazanacağınız maddi gelir, dikkatli harcama yapmazsanız sizi zarara sokabilir. Harcamalarınızı yaparken tasarruflu olmanızda yarar var.

2016 Akrep Burcu Temmuz Ayı Sağlık Hayatı

2016 Temmuz Ayı akrep burcu yorumları akreplerin birçok sağlık sorunu yaşayacağına işaret ediyor. İhmal ettiğiniz diş problemleri tatiliniz sırasında karşınıza çıkarak canınızı sıkabilir. Spor ve diyet yapmanız karaciğer sağlığınız açısından önem taşımaktadır. Yüksek tansiyon sorunları da uzun süredir kontrollerinizi ihmal ettiğiniz için ortaya çıkacak ancak kısa zamanda olumlu şekilde çözüme ulaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Akrep Burcu Erkeği Kıskanınca Nasıl Davranır? 2016 Temmuz Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans için yorumda bulun

    2016 Temmuz Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Temmuz Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans için ilk yorumu yapabilirsin.