2016 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları

Dost canlısı, insanları her yönü ile seven, kova burçları kimseye ihanet etmezler.  Her konuda çok rahat anlaşma yapabileceğiniz bu burcu, 2016 temmuz ayı kova burcu yorumları çerçevesinde nelerin beklediğini inceleyelim.

2016 Temmuz Ayı Kova Aşk Durumu

Sevdiği, aşık olduğu kişiye aşırı bağlı olan koca burçları asla karşısındaki insana ihanet etmez, aldatmaz. Yaz aşklarını da hayatına sokmayacağı temmuz ayında kova burçları için sürprizli, sıra dışı beklenmedik bir aşk hayatı beklenmiyor. 2016 Temmuz ayı kova burcu yorumları aşk hayatı açısından durgun, olağan dışılıktan uzak şekildedir. Hayatında biri olanlar için ise temmuz ayında stabil, rutin bir ilişkinin devamı görülmektedir.

2016 Kova Burcu Temmuz Ayı Kariyer Hayatı

İş hayatında önceden yaşadığı sıkıntıları geride bırakacak olan kova burçları temmuz ayının ortalarında bir rahatlama dönemine giriyor. Eğer daha önceden fazla deneyimi varsa kova burcunun yükselme sansı oldukça fazla. İş arkadaşları ile birlikte yeni projeler üretecek olan kova burçları, bu anlamda da süreci başarı ile yöneteceklerdir. Yakaladıkları başarılar sayesinde de büyük anlaşmalara imza atacaklar, çevresindekileri de bir nevi kıskandıracaklardır.

2016 Kova Burcu Temmuz Ayı Sağlık Hayatı

Kova burçları kış aylarını çok hareketli, dinamik geçirdikleri için yorgunluklarının temmuz aylarında çıkması kuvvetle muhtemel. Kendini bırakmayan yapısı sayesinde kısa zamanda toparlayacaklardır. Ciddi sağlık problemleri görünmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. 2016 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları için yorumda bulun

    2016 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 2016 Temmuz Ayı Kova Burcu Yorumları için ilk yorumu yapabilirsin.